Muscle & FitnessAntrenman ve Fitness ProgramlarıYoğun İş Temposuna Sahip 55 Yaşındaki CEO’nun Mükemmel Vücut Değişimi

Yoğun İş Temposuna Sahip 55 Yaşındaki CEO’nun Mükemmel Vücut Değişimi

Yüksek başarılara sahip 55 yaşındaki CEO, katlanan göbeğinden artık kurtulma zamanının geldiğine karar verdi. Şimdi kendi yaşının yarısı kadar bile göstermeyen mükemmel ötesi bir vücuda sahip!

Angela Middleton, artık 20lerinin başlarında fit bir genç kız gibi. 1 yılda sahip olduğu bu vücuda dileyen herkesin de sahip olabileceğinin altını çiziyor. Middleton, zayıflamayı ve fit bir görüntüye sahip olmayı isteyen ve bunu kafasına koyan bütün kadınların başarabileceğine kendisini yaşayan kanıt olarak gösteriyor.

 1 yılda 10 kilo veren Angela Middleton, artık yağsız fit ve güçlü bir vücuda sahip.Üstelik bunu kendi iş yaşamının yanında başaran Middleton, kendisininki gibi aşırı yoğun koşullarda çalışan kişilerin bile başarabileceğine inanıyor ve ekliyor: “ben yapabildiysem, herkes yapabilir.” MiddletonMurray şirketinin kurucusu ve CEO’su, fitness çalışmalarının ve vücut gelişiminin işine de pozitif etkisi olduğunu, daha sağlam kararlar almasına yardım ettiğini dile getiriyor. Angela, yeni görüntüsüne kavuşmak için, bir spor salonunda yağ yakımı programına katıldı. Yoğun iş programına rağmen haftada 4 gün ağırlık çalışmaları yapmaya ve tam zamanlı bir diyet programına sahip oldu.

Oğlunun tavsiyesi üzerine bu programa katıldığını dile getiren Angela, daha önceden uyguladığı diyetlerin işe yaramadığından şikayetçiydi. 1 yılın sonunda aksatmadığı program sayesinde çok daha güçlü kaslara ve fit, yağsız bir vücuda kavuştuğunu gösteren Angela artık günde 2000 kaloriyi yağ protein ve karbonhidrat değerlerini kontrol ederek istediği gibi aldığını belirtiyor. Ağırlık çalışmaları ve diyet ile geçirdiği 1 yıldan sonra bizim “sağlıklı vücut sağlıklı kafada bulunur” sözümüze uygun bir bakış açısı yakalayan Angela Middleton fiziksel ve mental gelişiminin iş hayatınıza da inanılmaz bir katkısı olacağını dile getiriyor. Ancak mükemmel vücudun dileyerek başarılamayacağını üzerinde uğraşılması gerektiğinin altını çiziyor.

Angela zayıflama sürecinde biohacking adı verilen bir teknik kullandı. Yaşam stilinde değişiklikler yapan Angela, hormonlarının düzenlenmesine yarayan bu teknik sayesinde kilo kontrolünü yapabildiğini düşünüyor.

 

Kaynak: Dailymail

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!