Muscle & FitnessAntrenman ve Fitness ProgramlarıYeni Normal, Yeni Alışkanlıklar: Online Spor Trendi

Yeni Normal, Yeni Alışkanlıklar: Online Spor Trendi

2020 senesi birçoğumuz için güzel başlamadı diyebilir miyiz? Bizce diyebiliriz. Mart ayına kadar çoğumuz spor salonlarına, alışveriş merkezlerine, restoran gibi yerlere gitmenin ne kadar önemli olduğunu fark etmemiş olabilir. Bu rutinler hayatımızdan hiç hazır olmadığımız bi zamanda çıktığında, kaybettiğimiz fırsatlar canımızı daha çok sıkmaya başladı.

Salgın Türkiye’de daha hızla yayılmaya başladıkça ülke genelinde spor salonları ve benzer mekanların kapatılması zorunlu kılındı. Ancak rutininize dönmek ve hareketlenmek istiyorsanız, covid süresince hayatımıza giren yeni oluşumlara da kapılarınızı açmanız gerektiğini söylememiz gerekir.

Spor Salonu Rahatlığını Online Derslerle Evinize Taşıyın!

Bazılarımız evde otururken kendimizde hiçbir zaman bulamadığımız motivasyona sımsıkı sarılıp kendimizi spora verdik. Sporun aslında vakit ayrılması çok kolay bir tutku olduğunu düşünen ve bu süreçte ön plana çıkan Fit in Class gibi uygulamalar, spor salonlarına gitmeden de sporu tutkuya dönüştürmemizi sağladılar. Bu uygulamalar aradığımız desteği bize sunmak için kolları sıvadı ve bizlere evlerimizde ulaşmak için online dersler sunarak duruma uyum sağlamaya çalıştı.

İşten önce veya sonra vakit ayırmanızı gerektiren, bazen vakit ayıramadığınız egzersizlerinizi evinizde kendi konfor alanınızda ve yine kendi seçtiğiniz hocalarınızla yaptığınızı hayal edin. Yol için harcayacağınız vaktin size kaldığını ve daha da önemlisi dilediğiniz yerde istediğiniz derslere girebildiğinizi düşünün. Yoga, fitness, kickbox, pilates ve fonksiyonel antrenmanların tümünü en deneyimli hocalarla yaparken aynı zamanda sosyal mesafenizi koruma şansını da elde etmiş olduğunuzu… Kulağa hoş geliyor değil mi? Yeni normalin yeni online spor deneyimi hepimizi yerimizden kaldıracak gibi duruyor. Kısacası işten çıkıp hem evinize gelmiş oluyor, hem de spor salonuna adım atmış oluyorsunuz ve sınırsız online grup dersleriyle eğitimli hocaların tecrübelerinden faydalanıyorsunuz. Tek yapmanız gereken uygun ortamı kendinize yaratmak ve zoom üzerinden tek tıkla derslere katılmak… Gerçekten bu kadar basit!

Şimdi birbirinden tecrübeli hocaları ve birbirinden farklı dersleri online spor deneyimiyle evinizin rahatlığında test etmek için fırsat yaratma zamanı! Motivasyonunuzu toplayın, küçük dostlarınızı da yanınıza alarak eski fit halinize dönmek için bu yeni dünyaya bir adım atın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!