Muscle & FitnessCelebrityYaşlanmanın Sadece Bir Sayıdan İbaret Olduğunu Kanıtlayan 10 Erkek

Yaşlanmanın Sadece Bir Sayıdan İbaret Olduğunu Kanıtlayan 10 Erkek

Yaşlanmak, hiçbirimizin çabalarımıza rağmen karşı gelemediği bir doğal gerçek. Peki yaşlılık kavramı sadece sayıdan ibaret olabilir mi?

Yaşlanmak ve yaşlandığını bilmek insanlara zor gelir. Yaşlılığı engelleyebilmek için dünyada yaşlılık karşıtı pazar alanı yani “anti-aging market” 2015 yılında 140 milyar dolardan fazla bir hacime sahipken bu pazarın 2021 yılında 216 milyar doları geçeceği tahmin ediliyor.

Yaşlanmanın vücutta yarattığı değişikliklere odaklanarak yapılan araştırmalar sonucu her gün birçok ürün pazara sunulmaya devam ederken anti-aging pazarına harcanan maddi gücün yanında zaman da çok fazla.

Şu an Amerika’nın bebek patlaması olarak bilinen yılların Baby Boomerlar 53-71 yaşları arasında ve bu sayının bile bir hiç olduğu 2060 yılında 65 yaşın üzerinde bunun 2 katı kadar insanın olacağı tahmin ediliyor…

Hal böyleyken sadece pazardaki ürünler değil internette de insanlar her gün, en iyi diyeti, en iyi spor salonunu ve en iyi antrenman programını arar oldu… Bunların tamamı da daha uzun süre daha genç bir şekilde yaşayabilmek için. Tam da bu noktada herkesin yapmak istediğini başarmış, 50sini görmüş ama çakı gibi ayakta olan hem fiziksel hem mental olarak yaşlarından çok daha genç 10 erkeği sizinle paylaşmak istedik:

Alessandro Manfredini, 48

Instagramı aktif olarak kullanan Alessandro, mükemmel şekilli sakalı ve dövmeleriyle sık sık modellik yapıyor.

Gianluca Vacchi, 50

İtalyan iş adamı Vacchi, yaşına rağmen mükemmel adonislere sahip ve asıl popülerliğini youtube’daki dans videolarına borçlu!

Deshun Wang, 80

Listenin yaşıyla en iddialı ismi, 80 yaşındaki Deshun Wang. Çin Moda Haftasında modellik yapmanın yanısıra filmlerde de oynayan Wang, yaşına rağmen inanılmaz dinamik ve iyi bir vücuda sahip.

Phillipe Dumas, 60

Instagram’a adım attıktan sonra modellik dünyasında yükselmeye başlayan Dumas, henüz kariyeri için çok yeni olduğunu düşünüyor.

Irvin Randle, 54

Randle siyah beyaz kırçıllı sakalları ve mükemmel giyimi ile takipçilerine 50lerinde de ne kadar iyi görünülebileceğini kanıtlıyor.

Aiden Brady, 50

2016’da iki filmde oynayan Aiden, yalnızca Instagram’da şıklığını konuşturmuyor, iyi bir oyunculukla da kalpleri kazanmış durumda.

Anthony Varecchia, 53

Fitnessı bir yaşam şekli olarak belirleyen Anthony, New York’ta yaşıyor. Mükemmel vücudunu oluştururken insanlara motivasyon kaynağı olmaya devam ediyor.

Ron Jack Foley, 50

Kanada’dan çıkan bu yakışıklı adam, saçlarıyla birçok modeli kıskandırıyor.

Eric Rutherford, 49

Hem editörlük hem de organizatörlüğü bir arada götüren Eric, kariyerinin rotasını modelliğe kırmış durumda. Kimse bu kararına bir şey diyemez gibi görünüyor…

Shan Michael Hefley, 54

İyi beslenme ve antrenmanın kazandırdıklarını fark etmiş olan Shan Michael, takipçilerini sağlıklı yaşam için cesaretlendiriyor.

Kaynak: Awarenessact

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!