Muscle & FitnessFıtnessTürk Hava Yolları Hostesi ve Balkan Şampiyonu Oksana Likhonina

Türk Hava Yolları Hostesi ve Balkan Şampiyonu Oksana Likhonina

Günümüz insanının fitness hedeflerini gerçekleştirmek konusundaki en büyük engeli zaman planlaması. İyi bir zaman planlamasıyla antrenmana vakit ayırıp fitness hedeflerinize ulaşmanız mümkün.

İş yoğunluğunuz, aile sorumluluklarınız ya da şehrin trafiği; bunlardan hiç birisi fitness hedeflerinize ulaşmanız konusunda “ciddi” engeller değillerdir emin olun. Sorumluluklarımız elbetteki ağır olabilir ancak yaşam tarzımızı derinlemesine inceleyerek ve antrenman programımıza engel olabilecek aksaklıkları zamanında fark edip çözüm yolları üreterek kendimize bir çıkış yolu bulmamız mümkün.

Antrenmana Zaman Ayıramıyorum Demeyin

Bu yazımızda bunu başarabilen bir isimden bahsediyor olacağız size. Mesleği çok ağır, yoğun ve stresli ama söz konusu antrenmana zaman ayırmak olunca disiplinden ödün vermiyor kendisi ve hatta bu yoğun ve sıkışık takviminde fitness hedeflerine ulaşıp bir adım ötesine geçiyor ve profesyonel yarışmalara katılıyor. Kim mi bu süper kahramanımız? İsmi Oksana Likhonina. Kendisi Kırgız asıllı ve Türk Hava Yolları’nda hosteslik yapıyor. Uçakla seyahat edenlerimiz hostesleri hep güler yüzle anımsar ama emin olun oldukça yoğun ve sorumlulukları ağır olan bir yaşam biçimleri var hosteslerin. Ancak tüm bu yoğun ve yüksek sorumluluklar Oksana Likhonina’yı fitness hedeflerinden alıkoymamış.

Güzel hostesimiz WABBA Vücut Geliştirme ve Fitness sporcusu. Buna ek olarak da birçok turnuvada birinciliğe sahip. En son Balkan Open Şampiyonası’nda kendi sıkletinde altın madalya kazandı Oksana ve Owerall Winner mücadelesinde de Procard elde etti.

Güzel hostesimiz bu yoğun iş temposunda antrenman programını aksatmıyor, temiz besleniyor ve başarılarıyla hepimize şunu hatırlatıyor; hiçbir şey kolay elde edilmiyor ve istediklerimize ulaşmak için, ki buna fitness hedeflerimiz de dâhil, sıkı çalışmalıyız.

Unutmayın; kendinize zaman ayırmazsanız başka kişiler ve işler o zamanı sizin yerinize kullanır. İster fitness hedefleriniz olsun ister başka hedefleriniz olsun fark etmez, her işin başı iyi bir zaman planlamasıdır.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!