Muscle & FitnessCelebrityToplu Taşıma Kullanmaktan Çekinmeyen 10 Dünya Starı

Toplu Taşıma Kullanmaktan Çekinmeyen 10 Dünya Starı

Konu ünlüler olunca genelde gözümüzün önünde büyük pahalı jeepler, limuzinler kırmızı halılar, bir yıllık maaşla alınabilecek kıyafetler canlanıyor. Oysa durum her zaman böyle değil. Kırmızı halıda sıkça gördüğümüz 10 dünya starı normal bir hayat yaşamayı ve hepimiz gibi toplu taşıma kullanmayı tercih ediyor.

Rihanna’dan Katie Holmes’a herkesin hayran olduğu 10 ünlünün toplu taşımada kameralara takılmış hallerini sizinle paylaşalım istedik.

1.Rihanna

Rihanna, Barbadoslu kalabalık bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiş, şimdi adını bilmeyen bir kişinin bile bulunamayacağı bir dünya starı! Rihanna hayranlarıyla sıkça konuşuyor, kendi yöresel yemeklerini yapıyor ve hepimiz gibi toplu taşımayı tercih ediyor.

2.Anne Hathaway

Her zaman gülerken gördüğümüz Anne Hathaway New Jerseyli orta sınıf bir aileden geliyor. Sade ve orta sınıf yaşantısını üne kavuştuktan sonra da sürdüren Anne’i yıldızların sıkça tercih ettiği limuzinlerde göremeyebilirsiniz. Ancak metro kullanıcısı iseniz Anne Hathaway yanınızda oturuyor olabilir!

3.Drew Barrymore

Çok erken yaşta ünlü olan Drew Barrymore, ünlülüğün getirdiği gösterişli yaşamın bir süre ortasında kaldı. Şimdilerde ise herkes gibi normal ve sade bir yaşamı tercih eden Drew Barrymore’u makyajsız ve metroda görmeniz oldukça mümkün.

4.Dakota Fanning

Üniversiteyi film kariyeri ile birlikte götüren Dakota Fanning birçok genç yıldızdan farklı. Alkollü araç kullanırken yakalanmaktansa herkes gibi metroda sakin bir ulaşımı tercih ediyor. Dakota Fanning’in iş arkadaşlarına atkı ördüğünü bile duyduk!

5.Michael Douglas

73 yaşındaki Bermudalı Michael Douglas ilginç kişiliği ile muhabirlere yanıtlar vermeye devam ediyor. Kendisine yeteneklerinden bahsetmeniz istendiğinde “çok iyi bebek bezi değiştirebildiğini” söyleyen Michael Douglas kızını metro ile okula götürmeyi tercih ediyor.

6.Katie Holmes

Katie Holmes da trafik yerine hızlı ulaşımı tercih eden sıkı metro kullanıcılarından biri. Kızı Suri ile birlikte New York metrosunda sıklıkla görülen Katie Holmes için lüks limuzinlere çok da ihtiyaç yok.

7.Jennifer Lopez

Güzelliği, sesi ve kalçaları ile tüm dünyayı büyülemiş olan Jennifer Lopez Bronx’un fakir bölgelerinde yaşayan normal bir aileden geliyor. Ancak şöhret Jennifer Lopez’den pek bir şey alabilmiş değil. O günlük yaşantısını normal bir şekilde sürdürürken, sağlıklı besleniyor, çok çalışıyor, alkol tüketmiyor, bir çocuk hastanesinin destekçisi ve insan hakları aktivisti.

8.Paul Wesley

The Vampire Diaries dizisinin yakışıklı yıldızı Paul Wesley, gerçek hayatta dizide olduğundan oldukça farklı. Ailesi ile vakit geçirmeyi, snowboardu, gitar çalmayı club hayatına tercih eden Wesley de sıkça metro kullanan ünlülerden biri.

9.Zooey Deschanel

Zooey Deschanel ekranların en sevimli ve en güzel yıldızlarından biri. Kendisini eski moda biri olarak gören Zooey, vintage kıyafetlere eski film ve müziklere bayılıyor. Gösterişli bir yaşam yerine normal bir hayatı tercih eden Zooey, markalara yatırabileceği varlığını hayır kuruluşlarına ve gayrimenkule yatırmaya tercih ediyor.

10.Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal da metroda fotoğraflarını sık sık görebileceğiniz isimlerden biri. Maddi şeylerden ziyade yetenek ve beceriye ilgisini sürekli dile getiren Jake, kariyeri için çok çalışıyor ve rolleri için dil öğreniyor.

Kaynak: Brightside

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!