Muscle & FitnessCelebrityTHOR: RAGNAROK YAKINDA SİNEMALARDA. FİLMİN YILDIZLARI İSE BURADA

THOR: RAGNAROK YAKINDA SİNEMALARDA. FİLMİN YILDIZLARI İSE BURADA

Thor: Ragnarok, film eleştirmenlerinden olumlu yorumlar alıyor. Filmin ön gösterimi geçenlerde Los Angeles şehrinde yapılmıştı. Ülkemizdeki gösterim tarihi 27 Ekim olarak duyurulan Thor: Ragnarok film severlerin ilgisini çekeceğe benziyor.

Thor: Ragnarok filmi için gün sayarken gelin isterseniz filmin galasındaki yıldızlar geçidine bir göz atalım.

Chris Hemsworth

Muscle & Fitness Türkiye Eylül 2016 sayısında Chris Hemsworth kapak konumuz olmuştu. Orada harika fiziğini sergilerken “antrenmanlarımı aksatmıyorum” der gibiydi.

Yukarıda ise eşi Elsa Pataky ile birlikte “Thor: Ragnarok” filminin galasında poz veriyorlar..

Chris Hemsworth takım elbisesi içinde oldukça şık görünüyor ve iyi bir fiziğin, sizi takım elbise içinde bile fark edilmenizi sağlayacağının canlı bir örneğini sergiliyor.

Tessa Thompson

Birçok dizi ve filmde rol alan Tessa Thompson Thor: Ragnarok filmi için Valkyrie rolünde karşımıza çıkıyor. 34 yaşındaki sanatçı sarı elbisesi içinde “yediğine-içtiğine” oldukça dikkat ettiği mesajını veriyor gibi.

Lui Ferrigno

Muscle & Fitness Türkiye Mayıs 2016 sayısında “kütle geliştirme yöntemleri” başlıklı bir içerikte görüşlerine başvurduğumuz Lui Ferrigno’da Thor: Ragnarok galasına katılan ünlü isimler arasındaydı ve yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi formundan bir şey kaybetmişe benzemiyor.

Matt Damon

Matt Damon ve eşi Luciana Barroso Thor: Ragnarok filminin Los Angeles şehrindeki galasında boy gösteren diğer isimlerdi.

Cate Blanchett

İki kez Oscar kazanmış Avustralyalı aktris Thor: Ragnarok filminde “Hela” rolünde. Şık bir elbiseyle poz veren Cate Blanchett’in yaşının 48 olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Mark Ruffalo

Thor: Ragnarok filminde “Hulk” karakterini canlandıran Mark Ruffalo takım elbisesi içinde oldukça kibar birine benziyor ama kızdırıldığında neye dönüşebileceğini biliyoruz.

Sommer Ray

Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan Amerikalı model ve antrenör Sommer Ray’de Thor: Ragnarok filminin galasına katılanlar arasındaydı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!