Muscle & FitnessSağlıkSupradyn Nedir, Faydaları Nelerdir?

Supradyn Nedir, Faydaları Nelerdir?

Yoğun çalışma temposu ve yaşam bazen oldukça yorucu olabiliyor. Gün ortasında enerjiniz bitmiş ve uykunuz gelmiş hissediyorsanız bir de kış dönemi yaklaştıkça bağışıklık sisteminizde çatırtılar başladıysa Supradyn sizin ihtiyacınız olan takviye olabilir.

Supradyn Nedir?

Çoğu kişinin Supradyn All Day olarak tanıdığı marka Bayer’e ait bir multivitamin desteğidir. Tablet, efervesan ve saşe formlarında üretilen Supradyn, All Day ve Energy ürünlerine sahiptir. Supradyn Energy Fast Action ürünü hızlı emilim ve etkiyi hedeflediğinden dolayı suya ihtiyaç duyulmadan tüketilebilmektedir.

Supradyn All Day içerik olarak Energy ile benzer olmasına rağmen özellikle mineral içeriği açısından daha kapsamlı bir multivitamin desteğidir. Ürünlerin içerik bileşenlerini aşağıda sizler ile paylaşıyoruz:

Supradyn Energy Fast Action

supradyn-nedir-faydalari-nelerdir
Supradyn Energy Fast Action İçerik Tablosu

Supradyn All Day 

supradyn-nedir-faydalari-nelerdir
Supradyn All Day İçerik Tablosu

Tüm Supradyn ürünlerini incelemek için tıklayabilirsiniz.

Koenzim Q10 ile desteklenen ürünün birçok kullanıcı var. Faydaları ile ilgili ekşi sözlük yazılarından supplement sitelerine kadar Supradyn kullanıcı yorumları arasından bazılarını sizler için sıralıyoruz:

supradyn-nedir-faydalari-nelerdir

supradyn-nedir-faydalari-nelerdir supradyn-nedir-faydalari-nelerdir supradyn-nedir-faydalari-nelerdir

Supradyn All Day Faydaları

Bireylerin günlük hayatta yaşamsal faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için gereken vitamin ve mineral desteklerini barındıran Supradyn ürünleri birçok açıdan genel sağlığınızı destekleyecektir.

Supradyn All Day hakkında daha geniş bilgi için “Supradyn All Day Nedir, Faydaları Nelerdir?” yazımıza göz atabilirsiniz!

İçerisinde çeşitli antioksidan vitaminlerden bolca bulunduran Supradyn All Day, hücrelerinizi serbest radikallerin hasarlarından korur, folik asit içeriği ve b vitaminleri ile hem yeni hücrelerin oluşumu ve DNA sentezini destekler hem de enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Bu faydaları ile ürün, daha zinde ve daha enerjik hissetmenizi sağlar. Kompleks mineral yapısı, kemik ve kas oluşumunun yanı sıra ruh halini ve kan dolaşımında olumlu etkiler yaratabilir.

Çoğu multivitaminde karşılaştığımız gibi Supradyn All Day kilo aldırır mı sorusu ile de karşılaşıyoruz. Burada aldığınız vitamin ve minerallerin kalori değerlerinin olmadığını ancak iştahsızlık sorununuzun önüne geçerek daha çok beslenmek istemenizi sağlayabileceklerini belirtelim. Yani ne Supradyn ne de başka bir multivitamin size direkt olarak kalori yüklemesi ve kilo yapmayacaktır.

Supradyn ürünlerini incelemek ve satın almak için tıklayın.

Supradyn kullananların düşünceleri hakkında daha geniş bilgi için “Supradyn Kullananların Ürün Hakkındaki Yorumları” yazımıza göz atabilirsiniz!

Supradyn All Day Nasıl Kullanılır?

Supradyn all day aç karnına mı yoksa tok karnına mı alınmalı sorusunun cevabı aslında her zaman olduğu gibi midenizin verdiği tepkilere bağlıdır. Ancak sıklıkla tok karnına günde 1 adet alınması önerilmektedir. Supradyn Energy Fast Action şase formda suya ihtiyaç duyulmadan tüketilebilmektedir.

Her gıda takviyesinde olduğu gibi bu ürünü kullanmak istiyorsanız ya da vitamin eksikliği yaşadığınızı düşünüyorsanız öncelikle doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!