Muscle & FitnessSağlıkSupradyn Energy Focus Nedir, Faydaları Nelerdir?

Supradyn Energy Focus Nedir, Faydaları Nelerdir?

Supradyn Energy Focus nedir, faydaları nelerdir, yorgunluğa iyi gelir mi, beni işime konsantre eder mi” gibi sorularınız var ise size yardımcı olabilecek bir rehberimiz var!

Piyasada birçok farklı multivitamin ve takviye edici gıda mevcut. Hangisi sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, hangisi sizin için yetersiz kalabilir bilmiyorsanız, ürünleri tek tek araştırmanız bir hayli zaman alabilir. Bir de öte yandan bütçe meselesi de var… Çoğu gıda takviyesi fiyat bakımından cepleri zorlayıcı olabiliyor. Bu durumda kişiler hem ihtiyaçlarını karşılayacak hem de bütçelerine uygun gıda takviyesi seçmeye çalışırken zorlanıyor.

Supradyn Energy Focus, özellikle çalışan kesimin büyük bir kısmının sahip olduğu problemlerin giderilmesine yardımcı olabilecek bir gıda takviyesi. Odaklanma problemi ve enerji kaybı yaşayan kişilerin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve besinlerden içeren bir ürün. Fiyat performans bakımından da sevilen bir ürün olarak belirtmekte fayda var. Bu sebeple de yoğun çalışma temposuna sahip çoğu kişi Supradyn Energy Focus kullanmaya yöneliyor.

Gelin bu takviyeyi birlikte daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Suprayn Energy Focus Nedir?

Bir çeşit multivitamin olan Supradyn Energy Focus içerisinde 12 vitamin, 9 mineral ve 2 ilave bileşen bulunduruyor. Temel olarak vücudun enerji metabolizmasına katkıda bulunacak ve enerji düşüklüğünü azaltacak içeriğe sahip olan bu ürün özellikle yoğun olduğunuz günlerde daha uzun süre dinç kalmanıza yardımcı olabilir.

Supradyn Energy Focus gıda takviyesi içerisinde aşağıdaki mikro besinleri bulunduruyor:

 • A vitamini, B1 vitamini (tiamin), B12 vitamini, B2 vitamini (riboflavin), B3 vitamini (niasin), B5 vitamini, B6 vitamini, B7 vitamini (biotin), C vitamini, D vitamini, E vitamini, Folik asit (B9 vitamini)
 • Bakır, çinko, demir, iyot, kalsiyum, magnezyum, manganez, molibden, selenyum
 • Ginseng, polifenoller

Günümüzde oldukça yoğun geçen çalışma saatleri, trafiğin yorucu koşuşturması, ev yaşamındaki sıkışıklık derken bazı günler özellikle oldukça yorucu geçebiliyor. Bu yorucu günlerin üst üste gelmesi çalışan kişilerin odaklanmalarında problemlere yol açıyor, kimi zaman bağışıklık sistemini zayıf düşürüyor kimi zaman da uyku hali yaratıyor. Supradyn Energy Focus yukarıda sıraladığımız mikro besinler ile kişilerin yaşadığı bu durumları azaltmaya yardımcı olabiliyor.

Supradyn’in bir diğer multivitamin ürünü olan Supradyn All Day ile ilgili bilgi almak için “Supradyn All Day Nedir, Faydaları Nelerdir?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Supradyn Energy Focus Takviyesinin Faydaları Nelerdir?

Her gıda takviyesi her konuda size yardımcı olacak diye bir düşünceniz olmamalı. Takviyeler içerisindeki bileşenlerin faydalarına göre kullanılmalıdırlar.

Supradyn Enegy Focus, adından da belli olduğu gibi öncelikli olarak enerji artırımını ve odaklanmayı güçlendirmeyi hedefleyen bir üründür. 30 tablet olarak satılan ürünün yetişkin bireyler tarafından günde 1 adet kullanılması önerilir.

Supradyn Energy Focus’un içeriğine daha dikkatli baktığımızda kişilere sağlayabileceği faydaları aşağıda sıralıyoruz:

 • İçeriğindeki A vitamini vücudu enfeksiyonlardan koruyan ve bağışıklığı güçlendiren beyaz kan hücrelerini destekleyebilir. (1)
 • B12 vitamini ile ruh halini yükseltebilir, depresyon belirtilerini iyileştirebilir, enerji artışı saplayabilir ve kırmızı kan hücrelerini destekleyebilir. (2)
 • Birçok çalışma B7 vitamini yani biotinin saç büyümesine destek olabildiğini göstermektedir. Ancak bunun için biotinin düzenli kullanılması gerekir.
 • C vitamini çok önemli bir antioksidandır. Vücutta bulunan hücrelerin toksin etkilerden korunmasına katkıda bulunur. Bu da tansiyonun dengelenmesine, bağışıklık sisteminin korunmasına, hafızanın korunmasına ve demir eksikliğinin engellenmesine yardımcı olabilir.
 • D vitamini, depresyon, kemik ve kas sağlığı, son olarak da kilo kontrolünde size yardımcı olabilir.
 • Supradyn Energy Focus içerisinde bulunan mineraller vücuttaki beyin hücrelerinin, kemiklerin ve kasların korunmasına yardımcı olabilir.
 • İçerisinde bulunan Ginseng vücuttaki iltihabı azaltabilir ve beyin fonksiyonlarını destekleyebilir.
 • Polifenoller bitkilerden elde edilen doğal bileşenlerdir. Hücrelerdeki oksidatif etkinin azaltılmasında görev alan antioksidanlar gibi çalışırlar.

Supradyn Energy Focus yukarıda sıraladığımız özellikleri ile vücuttaki farklı sistemlerin ve dokuların etkin bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilir. Supradyn Energy Focus kilo aldırmaz. Ayrıca bir tedavi yöntemi ya da ilaç olmadığı unutulmamalıdır. Takviye edici gıda olduğu için kendinizi dinç hissetmediğiniz ya da yoğun olacağınız günlerde beslenmenize ek olarak kullanmanız doğru olacaktır. Daima vitamin ve mineralleri doğal beslenme yolu ile almayı ve takviye edici gıdaları ek ürün olarak görmeniz gerekir.

[yasr_overall_rating]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!