Muscle & FitnessFıtness2018’de İşini Ciddiye Alanların Spor Çantasında Mutlaka Bulunması Gereken 5 Parça 

2018’de İşini Ciddiye Alanların Spor Çantasında Mutlaka Bulunması Gereken 5 Parça 

Yeni yıla girerken birçok kişi spora başlama kararı alıyor. Siz de 2017’de spora başlayıp spor salonundan çıkmaz olduysanız işinizi ciddiye alanlardansınız demektir. 2018’de kendinize spor adına yepyeni hedefler koyun! İlerlemeye ve daha iyisini başarmaya kendinizi hazırlayın. Bu, 2018’de spora yeni başlayacak olanlar için de geçerli, pes etmek yok!

2018’de yepyeni bir yıla girerken başarınızı ödüllendirin. Kendinize yepyeni ve keyifli motivasyon kaynakları oluşturun. Spor çantanızı zenginleştirin. İhtiyacınız olanları tespit edin, eskiyenleri bir rafa kaldırın ve sporda kullanmaktan keyif alacağınız parçaları tespit edin.

Spor yapmak için zaman ve emek ayırdığınızı unutmayın. O kilolu ve yağlı vücuttan kurtuldunuz, fit bir görünüm kazandınız. Belki hâlâ istediğiniz kaslara tam ulaşabilmiş değilsiniz ama pes etmek yok! Yeni yılda spor hedefinizi yükseltip kıyafetlerinizin içinde ter döktükçe hedeflerinize ulaşacaksınız!

Kendinize salonda yaptığınız en ağır antrenmanlardan açık havada yaptığınız keyifli koşulara kadar gereken spor kıyafetlerini seçin. Spor deneyiminizi ve keyfinizi bir basamak daha yukarı taşımak için bu oldukça önemlidir.

2018 yılında işi biraz daha ciddiye alın spor çantanızda birkaç ufak ekipman sürekli bulunsun. İş yerinde molalarınızda hem stres atabileceğiniz hem de tutuş gücü ve bilek gücünüzü arttıracak el yayı spor çantanızda hep bulunsun. Spor salonunda atlama ipi bulamıyorsanız ideal bir kardiyo egzersizi olan ip atlamayı es geçmemek için atlama iplerine de sahip olmalısınız.

Antrenmanınız sırasında tahriş olmaktan ellerinizi koruyabilirsiniz. Sporcu eldivenleri ellerinizi nasır ve tahrişlerden korumakla kalmaz, barı daha iyi kavramanıza yardımcı olur dolayısıyla spor veriminizi arttırır. Bu sebeple bir çift eldiven de çantanızda muhakkak bulunsun.

Spor yapıyorsanız ve kilo vermek fit olmak gibi hedeflere ulaştığınızı hissediyorsanız beslenmeyi de ideal konuma çekmeye başlamışsınız demektir. 2018 yılı hedeflerinizde metabolizmanızı daha iyi tanıyın ve sevdiğiniz sporcu yemeklerini keşfesin. Sporcu beslenmesi için gerekli olan shakerlar, saklama kapları ve pillboxlar hazırladığınız yeni tarifleri iş yerinize ya da dışarıda herhangi bir yere taşımanıza yardımcı olur. Kaliteli bir saklama kabı ile yemeklerinizin lezzetini ve ısısını koruyabilirsiniz. Pillboxlar kullandığınız tüm vitamin ve mineral desteklerini özenle ayırabilmenizi sağlar.

İşinizi ciddiye almaya devam ediyorsanız 2018 yılında spor çantanızda mutlaka bulunması gereken son parçalara geldik: bileklik ve dizlik koruyucular! Başınıza gelmemesini umut ediyoruz ama aksi bir spor sakatlanmasından sizi en iyi koruyabilecek bu parçalar, antrenmanlarını ilerletmiş ama deneyime güvenip işi boşlamayan her sporcunun en sağlam dayanağıdır. Antrenman sırasında bilek ve diz sakatlanmaları sıklıkla görülebildiği için siz önleminizi alın…

Yeni yılda spor salonuna daha çok gidecekseniz de evde çalışıyorsanız da spora yeni başlamış ya da amatörlüğü çoktan geçtiyseniz de aslında bu parçalar sizin için gerekli. Biz işleri ciddiye alanların en temel ihtiyaçlarını paylaşalım istedik. 2018 yılında daha keyifli spor yapmanızı ve daha sağlıklı fit bir vücuda sahip olmanızı dileriz!

Spora Yeni Başlayanların İşlerini Kolaylaştıracak Tavsiyeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!