Muscle & FitnessCoronavirusEvde YaşamSnap Fitness ile Evde Kal Fit Kal!

Snap Fitness ile Evde Kal Fit Kal!

Snap Fitness 2003 yılında, tüm spor tutkunlarını kucaklamak ve onlara en verimli fitness deneyimini sunmak amacıyla Peter Taunton tarafından kurulan global bir marka. Öyle ki, 30’a yakın ülkede 2.000’nin üzerinde şubeyle hizmet veren Snap Fitness, kapılarını açtığı ilk günden beri küçük ve orta ölçekli spor salonu kategorisinin tüm dünyadaki tartışmasız liderlerinden biri.

Başarısını yenilikçi politikasıyla sağlamlaştıran Snap Fitness, bir gözü sürekli fitness trendleri üzerinde, kendini sürekli yenileyerek son teknoloji ekipmanları üyelerine sunuyor oluşuyla da benzerlerinden ayrışıyor. Şimdi ise, üyesi olan olmayan herkese açtıkları Sanal Egzersiz Kütüphanesi ile 90 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz zaman spor yapmanızı sağlayacak bir hizmet ile karşınızdalar.

Snap Fitness Nedir?

Üyelerini yakından tanıyıp takip eden uzman ekibi ile onların hedeflerine ulaşmaları için tüm desteği sunan Snap Fitness, sadece belli sayıda üyeye aynı anda hizmet veriyor oluşuyla hizmet kalitesini hep yükseklerde tutmayı başarıyor. Snap Fitness’ın alametifarikası da bu zaten; bu sayede üyeleri özel ve özenli hizmetten yararlanırken hayallerindeki bedene de bir adım daha yaklaşmış oluyorlar.

Fit Olmanın 3 Adımı

Üyelerine ihtiyaç duydukları egzersiz ve beslenme seçeneklerini sunarak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan Snap Fitness, 3 adımdan oluşan sonuç odaklı politikasıyla da benzersiz.

Toplamda 18 dakika olup 90 saniye yüksek yoğunluklu egzersiz ve ardından 30 saniye dinlenmelerden oluşan özel antrenman modelleri MyFit Antrenmanları ile ciddi sonuçlar elde edebiliyor ve hedeflerinize daha hızlı ulaşabiliyorsunuz.

Daha ağır değil daha akıllı çalıştığınız bir diğer antrenman modelinde ise, dünyanın en iyi kalp atış hızı teknolojisiyle egzersizlerinizi yapıyor ve yağ yakımını maksimize ederek hızlı sonuçlar alabiliyorsunuz.

Egzersiz sadece kilo kaybı veya kas kütlesi oluşturmakla ilgili değildir – günlük yaşamınızda gelişen stabilite ve güce sahip olmak da aynı derecede önemli. Bu amaca hizmet eden özel dersleri ya da grup dersleri ile de antrenmanlarınıza çeşitlilik katma imkanınız oluyor.

Fakat bu sıralar, coronavirus pandemisi nedeniyle salonlar kapalı. Ancak bu durum sizin spor yapmanıza engel değil ve Snap Fitness, spor yolculuğunuzda nerede olursanız olun, uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek için egzersiz programınıza sadık kalmanızın ne kadar önemli olduğunun farkında.

Snap Fitness ile Evde Fit Kal

Snap Fitness, bu gönüllü karantina sürecinde, spor yapan ya da yapmak isteyen herkes için hazırladığı özel bir fırsat sunuyor; evde kalırken egzersiz ile zinde hissetmek, fit kalmak isteyenlere yardımcı oluyor.

Fitness on Demand iş birliği ile sanal egzersiz kütüphanesini oluşturan Snap Fitness, her evi bir spor salonuna dönüştürmeyi başarıyor. Zira Snap Fitness’ın sanal kütüphanesi,  Business Insider‘ın seçtiği, dünyanın en iyi evde antrenmanları listesindeki yerini almış bulunmakta (1).

Sanal Fitness Kütüphanesi

Sanal Fitness Kütüphanesi’ne telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden girerek videoları izleyebiliyor ve kendi antrenman akışınızı oluşturabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken sisteme giriş yapmak!

Giyilebilir teknolojilerden ve mobil cihazlardan alınan anlık verilerle, antrenman veriminiz gerçek zamanlı kontrol ediliyor. Üstelik dünyanın farklı ülkelerinden aynı programı kullanan Snap Nation topluluğu üyeleri, ağ içinde birbirlerine destek olarak motivasyon sağlayabiliyorlar. Kulüp içinde canlı ve online şekilde yapılan grup dersleri ile evinizi spor salonu enerjisi ve etkileşimi ile doldurabiliyorsunuz.

Snap Fitness’ın Fitness on Demand iş birliği ile oluşturduğu Sanal Egzersiz Kütüphanesi’ne 90 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden istediğiniz zaman girebilirsiniz. Herkese açık olan sisteme üye olmanıza gerek yok. Yalnızca email adresini yazarak sağlıklı hayata bir adım daha yaklaşmanız mümkün.

Snap Fitness’ın Sanal Egzersiz Kütüphanesi’ne giriş yapmak için hemen tıklayın, 1 saatlik, 45 dakikalık veya 20 dakikalık antrenman serileri içinden istediğinizi seçin ve hemen spora başlayın! Eğitmenlerin önerileri ile egzersizlerinize yön verebilirsiniz. Uzman ekiplerce oluşturulan serilerle günden güne daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.

Güç kazandığınız, kilo kaybettiğiniz, günden güne şekilleneceğiniz bir serüvene hazır mısın? 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!