Muscle & FitnessCelebritySeksi Vücudu ile Instagram’da Beğenileri Toplayan Nesrin Cavadzade'yi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Seksi Vücudu ile Instagram’da Beğenileri Toplayan Nesrin Cavadzade’yi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Çılgın pozları, kedilerine aşkı, cesur ve iddialı elbiseleri ve mükemmel vücut hatları ile instagram’da beğenileri toplayan Nesrin Cavadzade sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın ilgisini üzerine toplamış durumda. Cavadzade yakın zamanda İspanyol yapımı El Desentierro filminde rol alarak hem kariyerindeki başarısını arttırdı hem de uluslararası sinema kapılarını kendine sonuna kadar açtı. Fit vücut ölçüleri ile hem kadınları hem de erkekleri kendisine hayran bırakan Nesrin Cavadzade hakkında her şeyi sizlerle paylaşmak istedik.

Nesrin Cavadzade Kimdir?

Bakü doğumlu Nesrin Cavadzade ilkokul yıllarında annesi ile birlikte Türkiye’ye dönmüş. Ünlü yıldızın oyunculuk kariyeri burada, okul yıllarında tanıştığı tiyatro çalışmaları ile başlamış. Nesrin Cavadzade tiyatro kolundayken oyunculuğa ve sinemaya olan ilgisini fark edince üniversite eğitimini de bu yönde çizmek istemiş ve Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuş. Aynı zamanda teori ve film pratiğine oyunculuk deneyimini de eklemek istediği için mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimi almış. Yani Nesrin Cavadzade şu an bulunduğu noktaya gelebilmek için kendini donatabileceği her şekilde donatmak için çabalamış bir isim.

Hem Televizyon Dizileri Hem Filmler ile Bol Ödüllü Bir İsim

Cavadzade her ne kadar film oyunculuğunu daha çok seviyor olsa da hem televizyonlarda hem de sinemalarda senelerdir aktif bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Üniversiteden sonra “Yersiz Yurtsuz” dizisinde oynadığı başrol karakteri ile televizyon dizileri ile kariyerine adım atan Cavadzade bir sonraki projesi olan Dilber’in Sekiz Günü filmi ile de Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivalleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödüllerine layık görülmüş. Bu da daha yolun çok başındayken bile Cavadzade’nin kariyerinin oldukça parlak olacağının göstergesi olmuş.

Devamında ise 48. ve 51 Altın Portakal Film Festivalleri’nde aldığı En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve En İyi Kadın Oyuncu ödülleri ile uluslararası platformlarda gücünü kanıtlamış durumda.

Bu arada değinmeden geçemeyeceğiz, Cavadzade ödül törenlerinde giydiği kıyafetleri ile de göz kamaştırdı.

Hem Kariyer Hem Sağlık Hem Seksi Bir Vücut

Manken vücudu gibi sımsıkı ve incecik yapısı ile sadece erkekleri değil tüm kadınları kendine hayran bırakan oyuncu şu sıralar El Desentierro filmi ile konuşuluyor. Bu filmde de yıllardır sahip olduğu benden ölçüleri ile dikkatimizi çeken isim tüm bu yoğun dizi ve film çalışmalarının arasında spor yapmayı asla bırakmıyor.

Instagram hesabını da takip ediyorsanız Nesrin Cavadzade’nin spor taytlarını giyip bol bol koşuya çıktığını kaçırmış olamazsınız. Cesur, seksi ve kendine güvenen imajı ile Türk kadınlarının güçlü yüzünün aynası olan Nesrin Cavadzade çılgın pozları, iddialı kıyafetleri ve Avrupa sokaklarında keyifle dolaştığı videoları ile yüzbinlerce beğeniyi toplamaya devam ediyor. Nesrin’in fotoğraflarını gezerken bol bol spor salonu aynası karşısında çekilmiş pozlara da denk gelebilirsiniz. Nesrin biraz spor yapıyor sonra biraz çalışıyor ve ödülleri topluyor sonra da birbirinden eğlenceli pozlar vermek için dünyayı geziyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!