Muscle & FitnessCelebrityRüya Çift: Johnny Depp ve Vanessa Paradis Neden Ayrıldı?

Rüya Çift: Johnny Depp ve Vanessa Paradis Neden Ayrıldı?

Bugün biraz hüzünlü bir son aklımıza geldi…

Bir dönemin rüya çifti, Hollywood’un gözde aktrisleri Johnny Deep ve Vanessa Paradis, 2012 yılında birdenbire ayrılmıştı ve bu duruma yeryüzünde üzülmeyen kalmamıştı.

14 yıllık beraberliklerini bir anda sonlandıran çiftin birbirlerine olan sevgisi ve saygısı hâlâ sürüyor. Hatta 2016 yılında Johnny Deep’in ayrıldığı eşi Amber Heard tarafından ortaya atılmış olan “Johnny bana şiddet uyguladı” iddialarını Vanessa Paradis kendi el yazısı ile gerçek bulmadığını dile getiren sevgi dolu bir mektup paylaşmıştı. Peki ne olmuştu da bu ikili ilişkilerini sonlardırma kararı almıştı?

14 yıllık beraberliklerini bir anda sonlandıran çiftin birbirlerine olan sevgisi ve saygısı hâlâ sürüyor. Öyle ki 2016 yılında Johnny Deep’in ayrıldığı eşi Amber Heard tarafından ortaya atılmış olan “Johnny bana şiddet uyguladı” iddialarını Vanessa Paradis kendi el yazısı ile gerçek bulmadığını dile getiren sevgi dolu bir mektup paylaşmıştı. Peki ne olmuştu da bu ikili ilişkilerini sonlardırma kararı almıştı?

Şimdi biraz geriye dönüyor ve bu güzel çiftin yaşadıklarına bakıyoruz.

Evlilikten Çok Daha Öte

Johnny Depp ve Vanessa Paradis

1998 yılında The Ninth Gate filminin çekimleri sırasında Johnny Depp’in Paris’te Costes Hotel’in barında Vannesa Paradis ile tanışması ve 2 saat süren bir sohbetin ardından başlayan bu ilişki 2012 yılında ayrılık kararı almaları ile son buldu (1).

İkilinin birlikte oldukları 14 yıl içerisinde mutlulukları daima magazinin baş konularından biriydi. Johnny ve Vanessa evlenme ihtiyacı duymadılar ve Vanessa da basının evlilik ile ilgili sorularını hep bu yönde yanıtladı:

“Hadi evlenelim kararının çok romantik olduğunu düşünüyorum ama bizim ilişkimize baktığımda yaşadığımız şeyin evlilikten çok daha öte olduğunu biliyorum.”

Yine basınla olan diyaloglarında Vanessa’nın Johnny’de hayran olduğu şeylerle ilgili sonsuz bir liste yapabileceğini dinledik (2), Johnny’nin Vanessa ve çocukları ile yaşantısını “kaybettiği ve yeniden bulduğu denge” olarak değerlendirdiğini de…

Çift 14 sene içerisinde Lily-Rose Melody Depp (1999) ve John Jack Christopher Depp (2002) adını verdikleri 2 çocuk sahibi oldu.

Johnny Depp’in Amber Heard ile ayrılığı sırasında kızı Lily Rose da tıpkı annesi gibi babası Johnny Depp’in yapılan suçlamalarla bağdaşan bir karakteri olmadığına dair bir yazıyı, babası ile küçükken çekildiği bir fotoğraf eşliğinde instagram hesabında takipçileri ile paylaştı. Çiftin birlikteliği ve çocukları ile ilişkileri daima çok güçlü oldu. Johnny 2016’da geçirdiği zorlu süreçte de eski partneri Vanessa ve çocukları tarafından destek gördü.

Özel Hayata ve Çocuklara Saygı İsteği

Tüm bu güzel düşünceler, sonsuz sevgi ve yaşanmışlık içerisinde bir gün Depp ve Paradis çifti basın sözcüleri aracılığı ile ayrıldıklarını duyurdu.

Konunun çok fazla büyütülmesini ve konuşulmasını istemeyen çift özellikle çocuklarının özel hayatına saygı gösterilmesini talep etti. İkilinin
çocukları ile olan ilişkileri ayrılıklarından sonra da hep kuvvetli oldu ve sahip oldukları birlikteliği saygıyla anmaya devam ettiler.

Johnny Depp ve Vanessa Paradis

Aradan yıllar geçse de hâlâ Depp ve Paradis ayrılığının nedeni biraz belirsiz.

Bazı magazin köşelerinde çıkan söylentiler haricinde bu konu hakkında iki cepheden de bir bilgi gelmedi. Ancak çifte yakın kişiler magazinel çiftin Fransa’dan Los Angeles’a taşındıkları dönemden itibaren ayrı yaşadıklarını belirtiyordu. Bazı söylentiler arasında Depp’in annesi ve ailesinin Vanessa ile uyuşmadığını belirtiyordu. Hem Johnny hem de Vanessa bu süreçte çıkan yorumların hepsine karşı kayıtsız kalmayı tercih etti.

Belki de bu tutumları ikilinin zor günlerinde hâlâ birbirlerine destek olmalarını sağlayan temel oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!