Muscle & FitnessSağlıkPharmaton Kullananların Ürün Hakkındaki Yorumları

Pharmaton Kullananların Ürün Hakkındaki Yorumları

Multivitamin destekleri arasında gidip geliyor gözünüz Pharmaton ürünlerine takılıyorsa bu yazımızda sizle detaylı bir ürün incelemesi paylaşacağız.

Özellikle sonbahar-kış dönemine girdiğimiz için vitamin mineral destekleri daha çok önemsenmeye başladı. Hastalıklara karşı daha dirençsiz olunan bu dönemde bağışıklık sistemini Pharmaton Kapsül gibi destekler ile güçlendirmek, beslenme yolu ile alamadığınız vitamin ve mineralleri karşılamak gerekiyor.

Pharmaton Nedir?

Pharmaton ürünleri Omega-3 ve Ginseng G115 gibi ilave içerikler ile güçlendirilmiş multivitaminlerdir. Pharmaton kullanıcı yorumları bize çoğu kişinin ayrı ayrı vitamin ve mineral alımındansa özellikle kışın daha kapsamlı bir şekilde bağışıklık sistemini güçlendirebilmek için kompleks multivitamin ürünlerini tercih ettiklerini bize gösteriyor.

Pharmaton içindekiler kısmı 3 çeşit ürün için de farklıdır sizinle aşağıda bu ürünlerin prospektüslerini paylaşıyoruz:

Pharmaton 30/60 Kapsül

pharmaton-kullananlarin-yorumlari

pharmaton-kullananlarin-yorumlari

Pharmaton 50 Plus 30/60 Kapsül

pharmaton-kullananlarin-yorumlari

pharmaton-kullananlarin-yorumlari

Pharmaton Efervesan Tablet

pharmaton-kullananlarin-yorumlaripharmaton-kullananlarin-yorumlari

Pharmaton çeşitleri içerisinde farklı form ve adetlere sahip 3 çeşit ürün bulunuyor. Ürünler kapsül, efervesan ve tablet formlarda ve kapsüller sığır jelatininden üretiliyor. Bu 3 üründen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek önümüzdeki kış döneminde bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz.

Pharmaton kullanımı konusunda size daha çok yardımcı olabilecek, deneyimledikleri değişimler yansıtan, pharmaton kilo aldırır mı, kimler pharmaton kullanamaz, pharmaton ne kadar süre kullanılmalı gibi sorulara fikir verebilecek kullanıcı yorumlarını sizinle paylaşıyoruz:

pharmaton-kullananlarin-yorumlaripharmaton-kullananlarin-yorumlaripharmaton-kullananlarin-yorumlaripharmaton-kullananlarin-yorumlari pharmaton-kullananlarin-yorumlari

Pharmaton Multivitaminlerde Omega-3 ve Ginseng G115 Destekleri

Gün boyu zindelik, enerji metabolizmasının korunmasına, beyin ve kalp fonksiyonlarının normal bir şekilde işlemesine, zihinsel ve fiziksel performansa yardımcı olmaya odaklanan Pharmaton ürünleri, zihinsel aktivitelerdeki gelişimi multivitaminlerinde bulunan ilave Omega-3 ve Ginseng G115 ile güçlendiriyor.

Omega-3 Nedir?

Omega-3 insan vücudunda üretilemeyen doymamış yağ asitleridir. Genellikle yağlı balıklarda ve yemişlerde bulunmaktadır. İçerisinde bulunan DHA normal beyin fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olarak Alzheimer ve demans gibi hastalıkları engellemeye destektir. Aynı zamanda kan akışını rahatlatarak konsantre olmaya ve dikkati toplamaya yardımcı olabilmektedir.

Ginseng G115 Nedir?

Bir çeşit bitki olan Ginseng, güçlü bir genel takviyedir. Beyinde adrenal çalışmayı destekleyerek fiziksel strese bağlı hastalıkların gelişimini yavaşlatabilir. Antioksidan etkisi ile bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Pharmaton ilaç olarak görülmemelidir. Pharmaton doktor yorumları dikkate alındığında da her gıda takviyesi gibi bu ürünün de bir uzmana danışılarak kullanılması gerektiğini görüyoruz. Kullanımı konusunda vitamin ve mineral eksikliği yaşadığınızı ya da beslenmenizi takviye etmeniz gerektiğini düşünüyorsanız bir doktora danışarak kolaylıkla tüketebileceğiniz bir vitamin ve mineral desteğidir.

7 YORUMLAR

  1. Derslere iyi geliyormu peki öğrenciyim ben sınava hazırlanıyorum ve çalışırken çok bitkinim halsizim kullananlar vardır elbet.

  2. Anti deprasanlarla yan etki yaparmı ayrıca içeriğinde olanların bi çoğu vücudumuzda mevcutsa,kullanımı yan etki yaparmı tşkler.

  3. Kesınlılkle ders calışırken tavsıye ederım ben kullandım faydasını çok gördum konsantrasyon ve dıkkatınartırıyor uykuyu alıyır 4 gun üst üste kullandım sonra etkısını gösterdı sonra 2-3 gunde 1 tablet aldım gayet yeterlıydı

  4. 3 günden beri kullanıyorum her sabah kahvalti sonrası içtim fakat ne yediysem 5 dk içinde istifra ettirdi mide sorunlarım var ondan kaynakli olabilir mi acaba? Yanı ilacın etkisini anlayamadım henüz hep kustum. Benim gibi ters etki gören var mı merak ettim.

  5. Tansiyonu ya da kalp ritmi etkilenen var mı? Pharmaton 50+ içdiğim günler bu iki sorunu yaşıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!