Muscle & FitnessCoronavirusEvde YaşamOnline Spor Yapmanın Yeni Adresi: Fit in Class

Online Spor Yapmanın Yeni Adresi: Fit in Class

Tüm dünyayı etkileyen salgın nedeniyle hepimiz uzun bir süre evlerimize kapanmak zorunda kaldık. Spor salonlarına gidemediğimiz, hocalarımızla birebir çalışamadığımız bu süreçte pes etmedik ve egzersizlerimize ev ortamında da devam etmeye çalıştık. Egzersizlerimize yenilikler katıp, farklı antrenmanlara merak sardık ve yeni sporlarla tanıştık. Hatta belki de bazılarımız evdeki hareketsizliği kırmak için ilk kez düzenli olarak spor yapmaya başladı. Aslında hepimiz farkında olmadan uzun bir süre daha sürecek olan ‘yeni normal’e adapte olma sürecindeydik.

Fit in Class, işte bu dönemi spor tutkunları için daha verimli hale getirmeyi amaçlayan yeni nesil bir projeyle karşınızda: bulunduğunuz her yerde, online spor! Evde spor yapabilmenin rahatlığını desteklemeyi hedefleyen, deneyimli hocalar eşliğinde tek tuşla katılabileceğiniz online grup derslerine ev sahipliği yapan Fit in Class; yeni normalde spor yapmanın keyfini çıkarmanızı sağlayacak!

Yeni Nesil Spor Deneyimi: Her Yerde Online Spor!

Evde spor yapma özgürlüğünü online platforma da yansıtan Fit in Class; eğitmen, spor ve zaman seçiminde sağladığı rahatlık ile sınırsız bir dünya yaratıyor. Geniş bir zaman aralığına yayılan grup dersleri ve özgürce seçebileceğiniz eğitmenleriniz eşliğinde sizleri dilediğiniz online sporla buluşturacak olan bu proje, formda kalmanın en keyifli yolunu sunuyor. İnternet olan her yerde, internete bağlanabildiğiniz tüm platformlar aracılığıyla dahil olabileceğiniz grup dersleri; yeni insanlarla tanışmanıza ortam hazırlayıp spor yapmaya sosyal bir boyut da kazandırıyor. Peki Fit in Class’ın bu yeni projesinde sizleri neler bekliyor? Hangi sporlara hangi saatlerde katılabilir, eğitmenlerinizi nasıl seçebilirsiniz? Gelin online spor yapmanın yeni adresi Fit in Class’ı adım adım keşfedelim!

İlgi Alanlarınıza Özel Sayısız Spor Seçeneği

İster fitness programınızı bir eğitmen eşliğinde yapmak istiyor olun ister yeni bir spor keşfetmek; Fit in Class’ta her spor meraklısının ihtiyacını karşılayacak grup derslerini bulmak mümkün! Yalnızca fit kalmak için dahil olabileceğiniz egzersiz programlarının yanı sıra Uzakdoğu sporları ile dövüş sanatlarını tüm yönleriyle tanımanızı ya da dans eğitimlerine katılmanızı da sağlayacak online spor projesinde keşfedebileceğiniz bazı grup dersleri şöyle:

  • Pilates
  • Yoga
  • Zumba
  • Boks
  • Kickbox
  • Fonksiyonel antrenman

Eğitmeninizle Konuşabildiğiniz Görüntülü Dersler

Her biri alanında deneyim ve bilgi sahibi olan eğitmenler arasından dilediğinizi seçebilme özgürlüğü, Fit in Class online spor projesinde sizleri bekliyor. Eğitmeninizle birlikte aynı anda başlayabileceğiniz dersler sırasında, merak ettiğiniz veya takıldığınız her nokta hakkında anında soru sorabilmek de yeni nesil spor yapmanın özellikleri arasında. Fit in Class projesinin görüntülü dersleri sayesinde eğitmeninizi eş zamanlı olarak takip edebilecek ve hem etkili hem de eksiksiz bir spor deneyimi kazanabileceksiniz. Bir spor salonunda ihtiyaç duyabileceğiniz ideal ortam online dersler ile yalnızca bir tık uzağınızda!

Dilediğiniz Spor/Ders İçin Sınırsız Katılım

Dilediğiniz sporun dilediğiniz dersine, size uygun olan herhangi bir saat aralığında Zoom üzerinden tek tuşla katılabilirsiniz. İster sabah ister akşam periyotlarında, ister aktif olan tüm derslere sınırsız katılım sağlayabilirsiniz. Fit in Class’ın evlerinize kadar ulaşan online spor ayrıcalıklarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey hemen bir üyelik oluşturmak!

Dilediğinizde İptal Hakkı

Dilediğiniz zaman; herhangi bir sebep belirtmeden ve koşul aranmadan Fit in Class üyeliğinizi bir sonraki ay için sonlandırabilirsiniz. Derslere ara vermek istediğinizde, üyeliğinizi istediğiniz kadar dondurabilirsiniz.

Kasım Ayı Sonuna Kadar Ücretsiz Deneme Fırsatı

Fit in Class üyeliğinizi tamamladıktan sonra deneyimli eğitmenler eşliğinde, görüntü olarak evden spor yapmanın keyfini kasım ayı sonuna kadar ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz zaman; herhangi bir sebep belirtmeden ve koşul aranmadan Fit in Class üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Derslere ara vermek istediğinizde ise üyeliğinizi dilediğiniz kadar dondurabilirsiniz. Üyeliğinizi ister iptal edin, ister dondurun; her iki işlemi de ücretsiz olarak yapabilirsiniz. KASIM ayı sonuna kadar ücretsiz kullanım için “ILKAY100” kupon kodundan faydalanabilirsiniz. Kullanım şartları ve detaylı bilgi için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!