Muscle & FitnessMotivasyonErkekler İçin Daha Yakışıklı Görünmenin En Etkili 3 Yöntemi

Erkekler İçin Daha Yakışıklı Görünmenin En Etkili 3 Yöntemi

Kadınların hakkınızda herhangi bir şey konuşmuyor olması sizi korkutuyor mu? Popülerliğinizi artırmanız gerektiğini düşünüyor, fakat bunu nasıl yapacağınızdan emin olamıyor musunuz? Cevabınız evet ise yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Daha Yakışıklı Olunur?

Nasıl daha karizmatik ve yakışıklı olabileceğinize dair bu ipuçları sizi bir üst seviyeye taşıyacak. Kadınlara sizinle çıkmaları için yalvarmak geride kaldı. Artık onlar sizin dikkatinizi çekebilmek için birbiriyle yarışacaklar!

1. Daha Çekici Görünün

Modaya ayak uydurun. Vücudunuza iyi uyum sağlayan ve hoşunuza giden kıyafetleri tercih edin. Özellikle saçınızı, gözlerinizi ve ten renginizi tamamlayan renklere odaklanın. Şık kombinler oluşturmanın yanı sıra beyaz tişört, mavi ve siyah kot pantolon ile saat gibi daha nötr kıyafet ve aksesuarları da her zaman bir alternatif olarak bulundurun.

Spor salonuna gidin. Gerçek bir vücut geliştiricinin görüntüsüne sahip olmanız gerekmez, ancak daha fazla dikkat çekmek istiyorsanız formda olmanız gerekir. Kadınların hoşuna gidecek bir vücuda sahip olmak için kuvvet antrenmanları ile kardiyo çalışmalarını dengeli bir şekilde uygulayın. Dayanıklılık egzersizleri ve kardiyo, fazla kilolarınızdan kurtulmanızı, daha kaslı ve fit görünmenizi sağlar (1).

Ayrıntılara dikkat edin. Saç kesiminiz şık olsun, tırnaklarınızı düzenli olarak kesin, tıraş olun ya da sakallarınızı düzeltin. Bakımlı olmak fazlasıyla önemlidir. Kulağınız ya da burnunuzda kıllarınız varsa bunlardan en kısa zaman içinde kurtulun. Vücudunuzda aşırı kıl olmasından kaçının. Örneğin kıllı bir sırt neredeyse hiçbir kadına hoş görünmez.

Güzel koktuğunuzdan emin olun. Sürekli olarak kolonya sürmekten kesinlikle kaçınmalısınız ya da ısrarla kolonya kullanıyorsanız aşırıya kaçmamak adına dikkatli olun. Sıklıkla duş alın, kaliteli bir deodorant kullanın ve nefesinizi tazeleyin. Ne kadar formda olursanız olun ya da ne kadar şık olursanız olun, ter kokuyorsanız veya nefesiniz kötü kokuyorsa karizmatik erkek çizgisinden uzaklaşırsınız ve bunun sonucunda yalnız kalmanız kaçınılmazdır.

2. Vücut Dilinizi Etkili Kullanın

vucut-dili

Göz teması ve yüz ifadeleri üzerinde çalışın. Gerçekten karizmatik ve yakışıklı erkek oyuncuların yer aldığı bazı filmleri izlemeyi deneyin. Bu kişilerin kadınlara bakışlarını örnek aldığınızda, işiniz daha kolay olacak.

Gülüşünüzü kullanın. Ağzınız kapalı bir şekilde gülümseyin ve çok aşırı gülmeyin. Ayrıca, ağzınızın bir köşesinin diğerinden biraz daha yükseğe çıkmasına izin verin.

Seksi bir şekilde yürüyün. Erkekler için yürüyüş ve adımlama kadınlarda oluşturacakları izlenim bakımından oldukça önemlidir. Bacaklarınız arasında biraz boşluk bırakın ve daha yavaş hareket edin. Çok kasılmamaya çalışın ve kendinize olan güveninizi hissettirin. Bu, kadınların mutlaka hoşuna gidecektir.

İyi duruş alıştırması yapın. Dik duran bir adam kendinden emin görünürken; kambur durmak güvensiz ve rahatsız olduğunuzu gösterir. İyi bir duruş geliştirmek, çekici olduğunuzu düşündüğünüz izlenimini verir; bu da kadınları aynı şekilde düşünmeleri için etkileyecektir.

Seksi bir ses tonu geliştirin. Radyo spikerlerini veya haber spikerlerini taklit etmekten kaçının. Dünyanın en yakışıklı erkekleri genellikle sinemada boy gösterir. Siz de bunun yerine, beyaz perdeden karizmatik bir adamın sesini taklit edin. Kadınlar sadece kimin konuştuğunu görmek için döndüklerinde ve siz konuşmaya başladığınızda fazlasıyla etkilenirler.

Sakin kalın ve güçlü görünün. Konuştuğunuz kadın duygusal veya asabi olabilir. Siz kontrolü elinizde tutun. Kadınların duygusal dalgalanmalarından etkilenmeden kaldığınızda daha çok puan kazanırsınız.

3. Kadınların Takdirini Kazanın

centilmen

Nasıl yakışıklı olunur sorusunun yanıtını arıyorsanız kesinlikle tarzınızı ve tavrınızı gösterin. Kapıyı tutmak ve teşekkür etmek gibi ortak nezaket kuralları ona centilmen bir kişi olduğunuzu gösterir. Görgü kurallarını uyguladıktan sonra size garip bir şekilde bakarsa, muhtemelen bunun nedeni hoşuna gitmemesi değil, bugünlerde pek çok insanın bu kuralları uygulamamasıdır.

Sohbeti ona odaklayın. Kendiniz hakkında konuşabilirsiniz, ancak alçak gönüllü bir dokunuşla bu konuşmayı etkileyici ve kısa tutun. Konuşmanın yönünü daima ona çevirin.

Kendinizi geliştirin. Zaman kaybına neden olan faaliyetleri bırakın ve her gün bir kitap veya gazete okuyun. Siz ne kadar zeki ve bilgili olursanız, kadınları etkileme olasılığınız o kadar yüksek olur.

Şansınızı deneyin. Neyin işe yarayıp yaramadığını görmek için farklı yöntemler denemelisiniz. Ayrıca hiçbir zaman şansınızı denemezseniz muhtemelen hoşlandığınız kadının kollarında olmak yerine sadece arkadaş listesinde olmaya devam edersiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!