Kylie Jenner’in Seksi Vücut Antrenmanı

0
kylie-jennerin-seksi-vucut-antrenmani

Keeping Up with the Kardashians reality showunda ablaları ile birlikte yer alan, yıllardır Amerikan televizyonlarının en gözde yıldızlarından biri olan Kylie Jenner, seksi vücut hatları ile tüm dikkatleri üzerine topluyor! 21 yaşındaki genç kadın, formunu korumak için şu günlerde Hollywood’u bir ucundan diğer ucuna koşuyor ama Kylie’nin formunun mimarı olan antrenman sadece bir koşudan ibaret değil… Sizlerle bugün küçük Kardashian, Kylie Jenner’ın vücut antrenmanını paylaşacağız.

Kylie Jenner Kimdir?

Reebok ve Puma gibi dünyaca ünlü spor giyim markaları ile iş birlikleri yapmış olan Kylie Jenner, tıpkı kız kardeşleri gibi dur durak bilmeyen bir moda ikonu. Vogue ve GQ gibi yayınlarda kusursuz vücudunu mükemmel kıyafetler içerisinde sergileyen Kylie, son 1 yıldır ilgisini daha çok 1 yaşına basmak üzere olan kızına ve kendi makyaj markası Kylie Cosmetics’e yöneltmiş durumda. Forbes dergisine göre Kylie 2017’de dünyanın en zengin ilk 100 ismi içerisinde yer aldı. Listedeki en genç isim olan Kylie’nin 2018 yılındaki servetinin ise 930 milyon dolar olduğu konuşuluyor…

Kylie Jenner, manken Kendall Jenner’ın kız kardeşi. Kendall ile beraber ünlü İngiliz giyim markası Topshop için 2015 senesinde birlikte bir koleksiyon hazırladılar. Ayrıca Avustralyalı bir gözlük markası ile de Kylie’nin çalışması oldu. Kylie moda ile alakalı tüm projelerinin yanında Drake ve Kanye West gibi dünyaca ünlü isimlerin kliplerinde de yer aldı.

Yani Kylie’nin bizim saymakla bitiremeyeceğimiz, 21 yaşına sığdırdığı birçok farklı işi var. Tüm bu projeleri arasında mekik dokurken sağlam bir antrenman ve kendisinin daima yanında olan antrenörü Gunnar Peterson ile birlikte şimdiki büyüleyici vücut ölçülerine kavuştu. Ancak Jenner bu sürecin hiç de hayal ettiği kadar kolay olmadığını söylüyor. Normalde antrenman yapmak çok hoşuna gitmese de Gunnar ile birlikte çalışma konusunda oldukça kararlı davranmış. 2015’te bir dönem hızlıca kilo alınca, kontrolü kaybetmeden antrenmanlara başlamış.

Kylie Jenner’ın Antrenman Programı

Jenner şimdilerde sadece form korumak için koşu yapıyor olsa da 3 yıl önce antrenörü ile sıkı bir kampa girmiş. Haftada 4 gün antrenman yapan Jenner’ın antrenman programlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:

Pazartesi/Çarşamba Programı

3 döngü antrenman, her döngü sonunda 15’er dakika kardiyo

EgzersizSetTekrar
Döngü2-3
Dumbbell Squats115
Single Leg Lunges115
Skater Lunge115
Side Lunges115
Stability Ball Leg Curls115
Cable Lat Pulldowns115
Dumbbell Rows115
Dumbbell Bicep Curls115
Crunches125
Reverse Crunches125
Ball Throws125
Mountain Climbers160 saniye
Plank190 saniye
HIIT Cardio115 dakika

 

View this post on Instagram

GQ @gqmexico @gq_germany @mrmikerosenthal

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Jenner pazartesi ve çarşamba günleri bacak antrenmanı uyguluyor. Eğer kaçırdığı bir gün olursa cuma günleri programı tekrarlıyor. Aynı durum Salı/Perşembe antrenmanları için de geçerli. Kylie’nin üst vücut antrenmanı diyebileceğimiz bu antrenmanında ise karın bölgesi, kol, ve göğüs kasları odak alınıyor. Yine her döngü sonunda 15 dakika HIIT ile kardiyo yapıyor.

Salı/Perşembe Programı

EgzersizSetTekrar
Döngü2-3
Dumbbell Chest Press115
Dumbbell Flys115
Wood Chops115
Shoulder Press115
Lateral Dumbbell Raises115
Dumbbell Curls115
Triceps Extensions115
Ball Throws125
Bicycle125
Reverse Crunches125
Plank w/Leg Lift190 saniye
Side Bends1İki bacak ile de 15
Mountain Climbers160 saniye
HIIT Cardio115 dakika

 

Kylie Kendall Jenner ile beraber de sık sık egzersiz yapıyor. İkilinin beraber yaptığı antrenmanların içeriği ise genellikle şöyle:

  • 10 tur koşu
  • 10 x cherry pickers
  • 10 x ski jumps
  • 10 x leg kicks

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz