Muscle & FitnessBeslenme Önerileri ve İpuçlarıKilo Almak İsteyenlere Kesin Çözüm!

Kilo Almak İsteyenlere Kesin Çözüm!

Kilo almak kimi insan için zorken kimi insan için oldukça kolaydır. Zorlanan insanlar ise hem genetikleri hem de iştahları sebebiyle zorlanırlar.

Tonlarca karbonhidrat tüketebilmek, tonlarca protein tüketebilmek her zaman kolay olmayabilir. Ancak bunun da çözümü var!

Kilo Almak İstiyorsanız Gainer Kullanın

Image result for gainer supplement powder

Gainer supplementini kullanmaya başlayan ve kilo alamayan kişilerin genetik olarak kilo alması gerçekten zordur. Gainer, yıllarca kilo alamayan kişiler üzerinde bile etkisi güçlü olan bir takviyedir.

Neden Gainer Kullanayım?

Image result for clean bulk

Gainer kolay tüketilir. Aynı kaloriyi ve karbonhidratı alabilmek için belki de bir kaç tabak yemek yemeniz gerekirken, gainer takviyesini suyla karıştırıp kafaya dikmeniz yeterli.

Hem yemek yemeye zaman bulamayanlara, hem de iştah sorunu yaşayanlara gainer kesin bir çözüm sunuyor. Günlük gainer tüketiminin yanı sıra bir de normalde beslendiğiniz şekilde beslenirseniz kilo almamanız neredeyse imkansız olacaktır.

Gainer Zararlı mıdır?

Image result for dirty bulk

Gainer; muhtemelen tükettiğiniz zararlı besinlerin çoğundan daha yararlıdır.

Gainer takviyesinin normalde yediğiniz pilav, makarna veya yulaf gibi çeşitli karbonhidratlardan farkı yoktur. Her tip karbonhidratı barındırır. Fazlası, normal karbonhidratların fazlası gibi sindirim sisteminde sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir. Bunun dışında herhangi bir yan etkiyle karşılaşmazsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!