Muscle & FitnessCelebrityGörünüşlerine Çok da Önem Vermeyen 10 Dünya Yıldızı

Görünüşlerine Çok da Önem Vermeyen 10 Dünya Yıldızı

Yıldızlar genellikle basında yaptıkları işlerden bir tık önce mükemmel fizikleri ve görünüşleri ile yer alırlar. Magazin dünyasının bu acımasız kriterinin önüne geçmek mümkün olmuyor ne yazık ki…

Ama bazı ünlüler var ki görüntülerini umursamayıp tamamen kendi hayatlarını dolu dolu yaşamaya odaklanmış durumdalar. Onlar için son birkaç yılda aldıkları kiloların ve şişen basenlerinin hiçbir önemi yok! Brightside bu felsefeyi benimsemiş dünyaca ünlü 10 yıldızı tespit etmiş. Bizde sizinle paylaşalım istedik…

1. Jennifer Love Hewit

Bu güzel yıldız artık slim fit kalıbın içine giremiyor… 2 çocuk annesi olduktan sonra fazla kilolarını veremeyen Jennifer’ı bu durum çok da üzüyor gibi değil. Kiloları kendisini sorulduğunda şu an olduğu haliyle çok daha mutlu olduğunu, feminen hissettiğini ve kilo vermek için çabalamayacağını belirtiyor.

2. Eva Longoria

3. evliliğini Mayıs 2016’da gerçekleştiren Eva, balayından önceki hayatında nasıl olduğunu unutmuş gibi… Yine de bu durum ne kendisini ne de eşini rahatsız etmiyor. Kameralar onları sürekli birlikte yakalıyor!

3. Kelly Clarkson

Ünlü şarkıcı her zaman biraz balık etli dediğimiz yapıda bir kadın olmuştu ama diyet ve egzersizlerini ihmal etmiyordu. Evlilik ve 2 çocukla birlikte önceliklerinin yerini değiştiren Kelly, eleştirilere rağmen kendinden emin ve mutlu bir kadın!

4. Russell Crowe

Russell’ın şimdiki haline baktığınızda o çevik Gladyatörü görmek biraz imkansız. Ama bunun temel sebebi rolleri için kilo alıp vermeye hazır olması. The Nice Guys filmi için 20 kilodan fazla alan Russell, filmin çıkmasının üzerinden 1 yıldan fazla geçmesine rağmen aldığı kiloları vermiş durumda değil… Ayrıca kilolarından da memnun olduğunu belirtiyor.

5. Tyra Banks

America’s Next Top Model’in kurucusu her zaman mükemmel fiziği ile göz önünde oldu. Şimdi 2006 yılına göre 8-9 kilo fazlası olan Tyra, kendi işinin sahibi, 1 çocuklu mükemmel bir anne ve hâlâ gözler önünde.

6. Kelly Osbourne

Hiçbir zaman slim beden olmayan Kelly, 2013’te herkesin ağzını açık bırakacak şekilde 20 kiloya yakın vermişti ancak bu durum uzun sürmedi. Diyet yapmaktan bunalan Kelly, nasıl göründüğünü bir kenara bırakıp istediği gibi yaşayarak mutlu olduğunu söylüyor.

7. Vin Diesel

Aksiyon filmi yıldızı Vin Diesel 2015’te üstsüz bir şekilde kameralara yakalandı ve çelik gibi karın kaslarının artık olmadığı tüm dünyaya gösterildi… Vin ise bu durumla ilgili bir sorun yaşamıyor çünkü istediği zaman istediği şekle girebilen kişilerden biri.

8. Kate Winslet

Kate alışılan Hollywood yılkdızlarından daha farklı: kendini zor diyetlerle sınamıyor ve rol gereği kilo alıp vermekle çok uğraşmıyor. 3 çocuğu ile ilgilenip egzersiz yapmamaktan da gayet keyif alıyor.

9. Jennifer Lawrence

Jennifer yemek yemeği sevdiğini sürekli dile getiren biri. 2012’de çok daha zayıf ve ince bir görünümü olan Jennifer aldığı kilolar kendisine yakışan ender kadınlardan.

10. Adele

İngiliz diva her zaman fazla kiloları ile eleştirmenlerin hedefi oldu. Karl Legerfeld bir keresinde Adele için ilahi bir yüze sahip olduğunu ama biraz kilolu bir yüz olduğunu dile getirdi. 2015’te bir anda 15 kiloya yakın incelen Adele bu formu uzun süre koruyamadı ve eski haline geri döndü. Hatta şu an kendi büyük beden markasını da yaratmış durumda.

Kaynak: Brightside

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!