Muscle & FitnessCelebrityGame of Thrones Karakteri "Mountain" ve Yanında Durunca Tezatlık Yaratan Kız Arkadaşı

Game of Thrones Karakteri “Mountain” ve Yanında Durunca Tezatlık Yaratan Kız Arkadaşı

Ünlü strongman ve Game of Thrones dizisi oyuncusu Hafthor Björnsson’un kız arkadaşı olduğunu öğrendiğimizde ister istemez dev bir kadın bekledik.

Kız arkadaşı Kelsey Henson’ı görünce gerçekten şaşırdık. Hafthor Björnsson’un yanında çok küçük kalan Kelsey, aslında günlük hayatta karşılaştığınızda o kadar da küçük bir insan değil. Fakat yanında durduğu insan “mountain” olunca, görüntü birazcık değişik olabiliyor.

“Kelsey, Hafthor’u nasıl öpüyor?” gibi ilişkilerine yönelik sorular doğuran bu görüntü gerçekten insanları şaşırtacak cinsten.

Topuklu ayakkabının da kurtaramayacağı bu fark, Instagram’daki bazı insanları meraklandırıyor ve bir Instagram kullanıcısı bu tip sorular sormaya başlıyor:

“Nasıl öpüşüyorsunuz? Nasıl onun kucağına atlıyorsun? Lütfen bir resim atın.”

Kelsey ise bu soruyu şu şekilde cevaplıyor: “O eğiliyor ve ben parmak ucuna kalkıyorum. Bazen de “of, hadi beni yukarı kaldır!” diyorum ve kaldırıyor.”

Düşününce gayet mantıklı. Üstelik Hafthor’un ilişkinin romantik erkeği olduğunu görmek de ilişkilerini ekstra sempatik kılıyor.

Büyük boy farkına rağmen, sosyal medyada veya kamera karşısında çekinmeden poz veren bu tatlı çift, bazı şeylerin sanıldığından önemsiz olduğunun kanıtı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!