Muscle & FitnessGenelFLEX YENİDEN TÜRKİYE’DE!

FLEX YENİDEN TÜRKİYE’DE!

Daha önce Türk okurlarla buluşmuş olan FLEX, en kaslı, en iri ve en “hard-core” haliyle yeniden Türkiye’de!

FLEX’in uzun aradan sonra yayınlanan ilk sayısını hemen satın alabilirsiniz.

FLEX dergisini bilen bilir – vücut geliştirme dünyasının “hard-body” ve “hard-core” dergisidir. American Media, Inc. tarafından 1983 yılında New York’ta kurulan FLEX, o zamandan beri dünyanın her yerinde ilgiyle okunan ve takip edilen bir dergi halini aldı. Avustralya’dan Kazakistan’a, Meksika’dan Hollanda’ya kadar birçok ülkede ve dilde okunan FLEX dergisini, yeniden ve en iyi haliyle Türk okurlara sunmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz! İki ayda bir çıkacak olan FLEX dergisinin, içeriği ve kalitesi en iyiden şaşmıyor olacak – beslenme, antrenman, vücut geliştirme dünyasının devleri, hayat kurtaran taktikler, bilgiler ve programlarla Türkiye’de giderilmesi gerektiğine inandığımız büyük bir boşluğu doldurmuş olacağız!

FLEX’in yeni ilk sayısının kapağında kimin olacağını belirlerken açıkçası çok düşünmedik. Elbette ki FLEX gibi “hard-body” ve “hard-core” kimliğine sahip bir derginin, uzun aradan sonra yayınlanacak ilk sayısının kapağını Arnold Schwarzenegger’a ayırmalıydık.

Bugüne kadar dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinin antrenman detaylarını sizlere eksiksiz şekilde ulaştırmaya çalıştık. Bunların arasında Mr.Olympia şampiyonlarından, kupaya ulaşamamış olsalar dahi mükemmel fiziğe sahip olan isimlere kadar bir çok atlet bulunuyordu. Fakat ne olursa olsun aktarmaya çalıştığımız o kadar bilgi arasından hiçbiri Arnold’ınki kadar doyurucu ve etkili olamamıştı.

İşte tam bu noktada biz de Türkiye’de yayınlayacağımız FLEX’in yeni ilk sayısında kapak ile birlikte 12 sayfayı Arnold Schwarzenegger’a ayırmaya karar verdik. Bu yazı, Türkiye’de Arnold ile ilgili yayınlanmış en geniş ve en detaylı yazı oldu belki de.

Arnold Schwarzenegger’ı vücut geliştirmenin efsanesi haline getiren sürecin en önemli parçalarından biri olan efsane isim Joe Weider ve kendi ismiyle yarattığı markasının tarihçesini de bulabileceğiniz FLEX’in, Türkiyeli sporculara çok şey katacağına inanıyor ve bizi okuyan herkese ilham olmasını diliyorum.

FLEX Şubat – Mart 2017 SAYISINDA ÖNE ÇIKANLAR

OTORİTER ARNOLD
Koca Meşe’yi Sandow kupasıyla buluşturan yöntemleri tek çatı altında toplandı.

BACAK ANTRENMANINDA ÇİFTE BELA
Steve Kuclo’nın bacak antrenmanı bir seferde yapılamayacak kadar yoğun. Haftada iki defa yaptığı alt vücut antrenmanına göz atın.

İKİNCİ ŞANS
Buzdolabınızda kalan Malzemeleri değerlendirmenin en lezzetli yollarını keşfedin.

BARFİKS CANAVARINA DÖNÜŞ
Barfiks çekerken moraliniz mi bozuluyor? Bu klasik kuvvet sınayan harekette ustalaşmak, güçlenmek ve daha çok tekrar yapmak için 10 tüyoyu okuyun.

DEV KOLLAR
20 Olympia yarışmacısından sahnelere yakışır tavsiyelere kulak verin.

KASLARINA HÜKMET
Vücudunuzun potansiyelini zirveye taşımak için zihinsel egzersizler.

ÇİFTE BELA
Owen ve Lewis Harrison kardeşlerin hikayesini okuyun.

BÖLÜMLER

GERÇEKLER
Çığır açan yeni araştırmalar, beslenme ve antrenman dünyasından yeni tüyolar.

SET 1
Mr. Olympia Phil Heath ile tüm olup bitenler üzerine, 212 O Şampiyonu Flex Lewis ve iki defa Olympia şampiyonu olan Franco Columbu ile retro bilgelik.

AĞIRLIK
İşe yarayan teknikler, sonuç getiren rutinler ve antrenmanlarınızdan en iyi verimi almak için bir spor çantası dolusu tavsiye.

BESLENME
Vücut geliştirme ve fitness hedeflerinize ulaşmak için yemeniz, içmeniz veya içmeden önce karıştırmanız gereken her şey.

SON SET
Sporcu profilleri, fitness ve vücut geliştirme dünyasıyla ilgili daha fazla detay.

FOTOĞRAF
Modern vücut geliştirmenin babası Joe Weider, 1996 Mr. Olympia yarışmasını izlerken.

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!