Muscle & FitnessGenelEn İyi 27 Bacak Antrenmanı

En İyi 27 Bacak Antrenmanı

Karın, göğüs, omuz derken hep göz ardı edilen bacaklar aslında vücudun belki de en sağlam olması gereken bölümlerinden biridir. Pek çok hareketin bağlantılı olduğu bacaklar ne kadar güçlü olursa, yapılan antrenmanlardan alınan verim de o kadar artar. Tüm zorlu hareketlerin yapılabilmesi için iyi bir zemin hazırlayacak güçlü bacaklar, yorulmak bilmeyen bir vücut için olmazsa olmazlardandır.

Biz de bu gerçeğin bilinciyle şimdiye kadar Muscle&Fitness’ta yayınlanmış tüm bacak antrenmanı programlarını sizler için bir araya getirdik. İster başlangıç seviyesinde, daha kolay hareket arıyor olun ister uygulamak istediğiniz egzersizler için daha güçlü bacaklar istiyor olun; bu programlar arasında her hedefe uygun antrenman bulmak mümkün. Gelin hep birlikte herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bacak hareketlerini içeren 27 farklı antrenman programını bu yazımızda keşfedelim!

Başlangıç – Orta Seviye İçin: Evde Bacak Antrenmanı

Bacaklarınız çok mu ince? Ya da baldırlarınızın çok mu kalın olduğunu düşünüyorsunuz? Her ikisinin de çözümü sizin için sıraladığımız aşağıdaki içeriklerde gizli! Kas kütlenizin hem biraz geliştirecek hem de kısa sürede şekillendirecek evde bacak egzersizleri ile hayalinizdeki bacaklara kavuşmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Başlangıç – orta seviyedeki sporcuların kolaylıkla uygulayabileceği bacak hareketlerini keşfetmek için içeriklerimize göz atın!

Nilay Özdemir ile Sıkı ve Güçlü Bacaklar Artık Hayal Değil!

Yatmadan Önce 5 Dakikada İç Bacak Eritme

Evde Yapabileceğiniz Baldır ve Bacak İnceltme Hareketleri

Evde Bacak Kası Nasıl Yapılır?

İleri Seviye Bacak Antrenmanı

Uyguladığınız bacak egzersizleriyle birlikte bacaklarınız giderek irileşti ve şekillendi ancak istediğiniz seviyeye henüz ulaşmadı mı? Öyleyse bir sonraki aşamaya geçmenin vakti geldi; ileri seviye bacak antenmanı programı sizleri bekliyor! Oldukçu zorlayıcı ve belli noktalara yönelik kasları hedefleyerek çalıştıracak bacak hareketlerini içeren antrenman programlarını keşfetmeye hazır olun!

Patlayıcı Güçle Hacim Kazandıran Bacak Antrenmanı

Bacak Kası Geliştirme Rehberi

Bacak Kaslarını Büyüterek Genişleten En Etkili Hareketler

Tek Bacak Kuvveti

Daha Geniş Bacak Kasları İçin 5 Adım

Bacak Kaslarınızı Geliştirin!

Farmer’s Squat : Bu Egzersiz “Bacak Yakıyor”

Acımasız Bacak Antrenmanı

Bacak Geliştirme Hareketleri: Barbell Lunge

Düz Bacak Barbell Deadlift

Kusursuz Ön Bacak Kasları

Arka Bacak Egzersizleri: Reverse Hamstring Curl

FST – 7 : Hedef Ön Bacaklar

Warrior Fit Antrenman Programı

Bacak antrenmanlarını bir üst seviyeye taşımak isteyenler için harika bir haberimiz var. İki bölümden oluşan warrior fit bacak antrenmanıyla çok daha güçlü ve geniş bacaklara sahip olmanız mümkün! Oldukça kapsamlı bir programa sahip olan warrior fit antrenmanında bacaklarınızı hayallerinizin ötesine taşıyacak bacak hareketlerini keşfedebilir, tüm egzersizleri adım adım uygulayabilirsiniz!

Warrior Fit Antrenman Programı: Bacak Part 1

Warrior Fit Antrenman Programı: Bacak Part 2

Güçlü ve Dolgun Bacaklar Serisi

Bacaklarınızın sadece şekilli değil güçlü ve dolgun da görünmesini istiyorsanız, bu antrenman serimiz tam size göre! Hem üst hem de alt bacaklarınızı geliştirerek kas kütlesini artıracak bacak hareketlerini içeren ‘dolgun ve güçlü bacaklar’ serisinde, bacaklarınızın hangi bölgesini geliştirmek istiyorsanız o bölgeye odaklanmanızı sağlayacak egzersizleri de bulabilirsiniz. Hem başlangıç hem de ileri seviyedeki sporculara uygun bacak egzersizlerinin yer aldığı programları takip ederek kısa sürede bacaklarınızda istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz!

Güçlü ve Dolgun Bacaklar – 1

Güçlü ve Dolgun Bacaklar – 2

Güçlü ve Dolgun Bacaklar – 3

Güçlü ve Dolgun Bacaklar – 4

Güçlü ve Dolgun Bacaklar – 5

Güçlü ve Dolgun Bacaklar – 6

Güçlü ve Dolgun Bacaklar – 7

Güçlü ve Dolgun Bacaklar – 8

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!