Muscle & FitnessAntrenman ve Fitness ProgramlarıGelmiş Geçmiş En İyi 20 Göğüs Antrenmanı

Gelmiş Geçmiş En İyi 20 Göğüs Antrenmanı

Vücut geliştirmeye ilgi duyan herkesin ortak noktalarından biridir göğüs kası büyütme… Hem daha estetik ve güçlü bir görünüm hem de üst vücut şekillenmesini tamamlayan ya da destekleyen göğüs kasları, mükemmele yaklaşmak için atılması gereken en önemli adımlardan biridir. Ancak bunun sanıldığı kadar kolay olmadığını da söylememiz gerek. Her güzel şeyde olduğu gibi göğüs antrenmanı yaparken de sabırlı olmak, doğru şekilde ilerlemek ve istikrarı elden bırakmamak son derece önemli. Eğer bu şartları sağlamaya hazırsanız sıkı durun; bu yazımızda şimdiye kadar Muscle&Fitness’ta yayınlanmış tüm göğüs antrenmanlarını sizlerle buluşturuyoruz!

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye ve spesifik bölgeleri çalıştırmaya kadar geniş bir çerçeveye sahip olan göğüs antrenmanlarını keşfetmek için içeriğimizi okumaya devam edin!

Başlangıç/Orta Seviye Göğüs Hareketleri

Göğüs bölgenizi biraz daha geliştirmeye ya da şekillendirmeye ihtiyacınız varsa başlangıç/orta seviyedeki göğüs hareketleri sizin için yeterli olacaktır. Ekipman veya kendi vücut ağırlığınızdan faydalanarak yapabileceğiniz antrenmanları içeren aşağıdaki listeyi inceleyerek hedeflerinize uygun olanı seçebilir ve hayallerinizdeki göğüslere giden ilk adımı atabilirsiniz!  

12 günlük Göğüs Antrenmanı

Evde Göğüs Kası Nasıl Yapılır?

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Göğüs Kası Hareketleri

İleri Seviye Göğüs Hareketleri

Göğüslerinizin büyüdüğünü ve yavaş yavaş şekillendiğini görebiliyor musunuz? Öyleyse bir sonraki aşama olan ileri seviye göğüs antrenmanına geçmenin vakti geldi! Aralarında vücut geliştirmenin ünlü isimlerinin bulunduğu antrenman programlarını da keşfedebileceğiniz listeyi sizler için aşağıda sıraladık. Antrenmanların ayrıntılarında yer alan göğüs hareketlerini inceleyebilir, göğüslerinizin almasını istediği şekli göz önünde bulundurarak dilediğiniz programı uygulayabilirsiniz!

Mükemmel Fizik İçin Göğüs ve Biceps Antrenmanı

İleri Seviye Göğüs Antrenmanı

Devasa Göğüsler İçin En İyi Göğüs Antrenmanı

Göğüslerinizi Parçalayacak Süperset

Peter Putnam’ın Göğüs Antrenmanı

Fouad Abiad’ın Göğüs Antrenmanı

Göğüs Kaslarınızı Patlatacak Egzersiz

Göğüs Kası Geliştirmek İçin 7 İleri Düzey Hareket

Doğru Üst Vücut Antrenmanı

Eksiksiz Üst Vücut Antrenmanı

Warrior Fit Antrenman Programı: Göğüs

Daha Büyük Göğüs Kasları İçin 6 Basit Egzersiz

Parça Parça Göğüs Antrenmanı Serisi

‘Ben yalnızca alt göğsümü çalıştırmak istiyorum’ ya da ‘Orta göğsümü biraz daha kuvvetlendirmek istiyorum’ gibi spesifik arayışları olanlar için müthiş bir antrenman listemiz var: parça parça göğüs antrenmanı serisi… Alt, üst, orta, iç ve dış olmak üzere toplam 5 farklı noktaya özel göğüs hareketleri içeren bu seri ile göğsünüzün dilediğiniz noktasını güçlendirmeniz mümkün!

Alt Göğüs Antrenmanı

Dış Göğüs Antrenmanı

İç Göğüs Antrenmanı

Orta Göğüs Antrenmanı

Üst Göğüs Antrenmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!