Muscle & FitnessCelebrityDünyaca Ünlü Sporcu Babalar ve Çocukları

Dünyaca Ünlü Sporcu Babalar ve Çocukları

Babaya hediye seçmek hiç kolay değildir, sanki ihtiyaçları olacak her şey zaten onlarda var gibidir. Belki de bu yüzden babaya alınacak hediyeler yetersiz kalıyor. Babalar için -ve anneler için de tabi, en güzel hediye kendi çocukları ve onların başarılarını görmek olsa gerek. Ancak babanız rekorlar kırmış bir basketbolcu ya da dünyaca ünlü bir sporcu ise çıta epey bir yüksekte demektir.

Gündemden düşmeyen dünyaca ünlü sporcular hayatları ve başarıları ile hepimiz tarafından tanınıyorlar. Yine de onlar hakkında bilmediğimiz daha birçok şey şey var ki o da baba kimlikleri. Mesela Michael Jordan’ın gibi bir efsanenin çocukları kimlerdir, şimdilerde ne yapıyorlar hiç merak ettiniz mi? Peki ya Mike Tyson’ın çocukları? Ebeveynlerinin izlerinden mi gidiyorlar, yoksa kendilerine başka yollar mı çizdiler? Babalar Günü’ne çok az zaman kalmışken, dünyanın en başarılı sporcularının çocuklarını kendilerine bezetip bezetmediklerine bakıyoruz.

İşte ünlü sporcuların en az kendileri kadar başarılı ve ünlü olmaya aday çocukları.

Zaire Wade

View this post on Instagram

Simply, Thank you ❤️

A post shared by EQUALITY✊🏾✊🏻 (@zaire) on

Dwyane Wade’in en ünlü oğlu Zaire, lise son sınıf öğrencisi ve yakında Lebron James Jr. ile bir araya gelmeye hazırlanıyor. Zaire, son zamanlarda hızla gelişen kabiliyetini soyadı sayesinde çok çabuk duyurmayı başardı ve daha şimdiden NBA’in en yetenekli sporcularından biri olmaya aday.

Marcus Jordan

View this post on Instagram

#MJMondays #LaFamilia 😂💪

A post shared by Marcus Jordan (@heirmj523) on

Gelmiş geçmiş en başarılı basketbolculardan biri olarak adını tarihe yazdıran Michael Jordan’ın oğlu olmak kolay olmas gerek. Zira Jordan hem en iyilerden biriydi hem de en hırslılarından. Michael’in oğlu Marcus Jordan aslında babasının izini takip edenlerden. Kariyerine UCF’de başlayan Marcus Jordan babası gibi iyi bir basketbolcu olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Eğer babası tarafından çalıştırılıyorsa, olmaması gibi bir ihtimal yok sanıyoruz ki.

Miguel Tyson

Mike Tyson yedi çocuk babası ve bunlardan biri de Miguel Tyson. Çocukları arasından sadece Miguel babasının izinden gidiyor gibi gözüküyor. Eski ağır siklet şampiyonunun oğlu Miguel Tyson, sadece formda kalmak için spor yapanlardan değil; babası gibi bu işte uzman olabilecek bir yeteneğe sahip.  

Laila Ali

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Laila Ali (@thereallailaali) on

Muhammed Ali’nin 10 çocuğundan biri olan Laila Ali, tartışmasız aralarında en ünlü ve başarılı olanı. Tıpkı babası gibi profesyonel bir boksör olan Laila, üniversiteden mezun oldu ve 18 yaşında açtığı güzellik salonunun heyecanını tattıktan sonra kendini babası gibi ringlerde buldu.

EJ Johnson

View this post on Instagram

Love these people #teamthis

A post shared by EJ Johnson (@ejjohnson_) on

Efsanevi basketbolcu Magic Johnson’ın ortanca çocuğu EJ, eğitimini New York Üniversitesi’nde tamamladı. 17 yaşındayken Johnson, ailesine eşcinsel olduğunu açıkladı ve ailesinden de aldığı destekle Beverly Hills’in Zengin Çocukları isimli televizyon programında boy göstermeye başladı. Spora yönelmedi belki ama tercih ettiği alanda fazlasıyla başarılı oldu.

Brooklyn Beckham

David ve Victoria Beckham’ın muhteşem çocuklara sahip olması aslında çok da şaşırtıcı değil. En büyük çocukları Brooklyn’den söz edecek olursak kendisi babası gibi dünyaca ünlü bir futbolcu olma yolunda maalesef ki değil. Hatta Beckham çiftinin tüm çocukları için bunu söylememiz mümkün. Brooklyn bir fotoğrafçı, annesi gibi bir müzisyen ve aynı zamanda bir model. Bu çocuğun gelecekte ne yapacağını kestirmek oldukça zor! Ancak kariyerinin çok yönlü ve başarılarla dolu olacağı kesin.

Patrick Schwarzenegger

Elbette Arnold Schwarzenegger ve eşi Maria inanılmaz yetenekli çocuklar yetiştireceklerdi. Patrick babasının sporcu genlerini değil de sanatçı genlerini almışa benziyor. Zira kendisi Grown Ups 2 ve Scream Queens dahil olmak üzere bazı film ve televizyon şovlarında ufak rollerle sektöre girmişt. Bu yıl yayınlanan Midnight Sun’da oynadığı rolle ise adını daha da duyuracağı kesin.

Bianca Bree Van Damme

Jean-Claude Van Damme’nin kızı büyüdü ve şimdiler babasından daha çok dikkat çekiyor. Işıldayan gülümsemesiyle güzelliğine güzellik katan Bianca Bree, işinde oldukça ciddi bir sporcu. Belli ki babasının izinden gitmeyi tercih etmiş. Harika fiziği de doğru yolda olduğunun kanıtı adeta. Bianca aynı zamanda, spor ve sinema kariyerinde büyük bir başarı elde etti ve babasını gururlandırmak için çok beklemedi.

Ida Lundgren

View this post on Instagram

Soon together again 💜

A post shared by Ida Lundgren (@idaslundgren) on

Dolph Lundgren’in kızı Ida, oldukça güzel ve yükselen bir model olsa da, henüz babası kadar tanınmış biri değil. Ancak  instagram hesabına bir kere bakarsanız bir daha asla unutamayacağınız bir güzelliğe ve fiziğe sahip. Babası ile birlikte antrenman yaptıklarına eminiz! Ida’nın, Ivan Drago’yu mükemmel bir şekilde canlandıran babasının izinden gideceği ve zamanla başarılarıyla herkes tarafından konuşulacağı şimdiden belli oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!