Muscle & FitnessMotivasyonDaha Dengeli Yeni Bir Yıl

Daha Dengeli Yeni Bir Yıl

Yılın en heyecanlı zamanındayız! Yeni hedefler, yeni dilekler ve elbette yeni umutlar… Ama aslına bakarsanız bu yılın diğerlerinden önemli bir farkı var. Daha sıkı çalışacağımız, daha akıllıca besleneceğimiz ve adına “denge” dediğimiz çok daha güçlü bir temel üzerine kendimizi adeta yeniden yaratacağımız bir yıl olacak. Denge derken de zayıf kalan kas gruplarımızı geliştirmeye odaklanmaya; aile, sağlık, okul ve iş arasında daha dengeli köprüler kurmaya ve tüm bunları yaparken hız kesmeden büyümeye yoğunlaşmaktan bahsediyorum. Bu yıl sizlere motivasyonunuzu hep tam tutacak 3 önemli tavsiye vermek istiyorum. Bunun yanında önümüzdeki beş ay boyunca sürecek olan tek taraflı bir antrenman serisi hazırladım: Ocak ayında biceps/triceps, Şubat ayında sırt/omuz, Mart ayında baldır/ göğüs, Nisan ayında quads/hamstrings ve de Mayıs ayında karın/oblik kasları üzerine yoğunlaşıyoruz.

Başarılı Bir 2019 İçin 3 Önemli Tavsiye

1- Hazırlıklı olun: Hafta sonlarında önünüzdeki haftanın okul, iş, antrenman ve beslenme programını hazırlayın

2- Salona özellikle gitmek istemediğiniz günlerde gidin.

3- Kısa süreli hedefler belirleyin ve aklınızdan şunu çıkarmayın: başarılı bir fitness için %100 antrenman ve %100 beslenme şarttır. İkisinden birini seçmekle olmaz!

TEK TARAFLI ANTRENMAN NEDİR?

Tek taraflı antrenman, bir kas grubunun tek tarafını izole eden antrenmanlardır. Bu sayede güçlü taraf ile zayıf taraf arasındaki dengesizlik ortadan kalkar. 2019 En iyi yılımız olacak! Sağlam bir temelle en iyi fiziğimizi yaratacağız. Tüm Muscle & Fitness okurlarına sağlıklı, mutlu ve güçlü bir yıl diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!