Muscle & FitnessCelebrity20lerinin Başında Gibi Görünen 52 Yaşına Merdiven Dayamış Fotoğrafçı Chuando Tan

20lerinin Başında Gibi Görünen 52 Yaşına Merdiven Dayamış Fotoğrafçı Chuando Tan

Bilim insanları gençliğin sırrını çözedursun, Chuando Tan gençlik iksirini keşfetmiş durumda! 51 yaşında olduğuna inanmak istemediğimiz fotoğrafçı 20lerinin başında genç bir erkeğin mükemmel görüntüsüne sahip!

Singapurlu Chuando Tan, arkadaşlarının deyişi ile CD, bir Çin haber kanalının web sitesinde yayınlanan makale ile dünya çapında ün kazanmış durumda. “Ne yiyorsanız osunuz!” felsefesini benimsemiş olan Chuando Tan, görüntüsünü düzenli spor ve beslenmeye borçlu olduğunu dile getiriyor.

Chuando Tan, siz ister inanın ister inanmayın ancak 51 yaşında…

"You cannot change what you refuse to confront" #pumphard #willpower 😜💪

A post shared by C H U A N D O 陈传多 (@chuando_chuandoandfrey) on

80’lerin sonunda ve 90’ların başında Singapur’un en ünlü modellerinden biriymiş.

 

Chuando Tan şu anda moda fotoğrafçılığı yapıyor,

Yılların kendi görüntüsünden hiçbir şey alamaması yarım asırlık Chuando Tan’ı tekrar tüm dünyanın gündemine bomba gibi düşürmüş…

 

Kendisi ile röportaj yapıldıktan sonra bir anda yarım milyon Instagram kullanıcısının takibine şahit olan Tan,

Şu anda 635 binden fazla Instagram takipçisine sahip.

 

Mükemmel görüntüsünde genetiğin payını küçümseyemeyeceğimiz kesin,

Zira Chuando, bir Asyalı olarak “baby face” diye görüntüsünü en başta kazanmış… Ancak Chuando Tan 51 yaşında hâlâ 20lerini sürmesini düzenli spor ve beslenmeye bağlıyor.

 

Egzersiz yapmayı ve ağırlık çalışmayı hiç bırakmayan Tan,

Fit vücudun asıl sırının %70 beslenme ve %30 spor ile ilgili olduğuna inanıyor.

 

Ne yiyorsanız osunuz, diye Singapurlu fotoğrafçı,

İşi gereği oldukça yoğun bir programa sahip. Çekimleri birçok ülke arasında mekik dokumasına sebep olurken Tan, beslenmesine gereken önemi göstermeyi asla atlamıyor.

 

Protein ağırlıklı beslenen Chuando Tan her gün muhakkak poşe yumurta tükettiğini,

"SPREAD THE HOPE" ! Let's do some good deeds peeps 😜✌️ Please support and order these Bubble Coat Elephants. @_spreadthehope The proceeds from the Bubble Coat Elephant plush work will be wholly donated to support Orbis Kids Sight Programs in China which delivers brightness and hope to thousands of children in dark. To support for the "SPREAD the HOPE" project, check out @_spreadthehope to get the information about the charity sale on SEP 27TH ! info@allrights-reserved.com Project "SPREAD the HOPE" is an artistic collaboration between curator AllRightsReserved and Dutch conceptual artist, Florentijn Hofman, to create the Bubble Coat Elephant plush work for supporting Orbis, supported by MixC World. The plush work symbolizes love and hope and acts as a medium to spread the message to the surrounding community ❤️ #SpreadTheHope #BubbleCoatElephant

A post shared by C H U A N D O 陈传多 (@chuando_chuandoandfrey) on

Yerel yemekleri olan yağsız Hainan tavuğunu sıklıkla yediğini, bol bol su içtiğini, az pirinç tükettiğini kahve, çay ve alkol kullanımından mümkün olduğunca kaçındığını söylüyor. Tüm bunların yanısıra onun da kaçamakları olduğunu ve dondurmaya hayır demekte zorlandığını dile getiriyor.

99 Yaşındaki Dünya’nın En Yaşlı Yogisi ile Tanışın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!