Muscle & FitnessCelebrityÇelimsizlikten Kaslılığa Geçiş Yapan 5 Ünlünün Akıl Almaz Değişimi

Çelimsizlikten Kaslılığa Geçiş Yapan 5 Ünlünün Akıl Almaz Değişimi

Önemli olan ne kadar kas kütlesine sahip olduğunuz değildir ki bu hiçbir zaman önemli olmadı. Önemli olan spor yaparken sahip olduğunuz iradenin büyüklüğüdür.

Kimse kaslı ve damarlı doğmaz. Görüp özendiğiniz vücutlar, acı dolu antrenmanlar ve fedakarlıklarla dolu öğünler sonucunda yıllar süren çabalar sonucu elde edilir. Vücudunuzu en iyi göründüğü hale sokmak yıllar sürebilir.

Öte yandan baktığımızda, kısa sürede şok edici değişimler geçiren film yıldızlarına ne demeli? İşte onlardaki irade, muhtemelen en büyük iradelerden. Dünyanın en iyi koçları ile çalışıp dünyanın en iyi takviyelerini kullansalar da çelikten bir iradeye sahipler.

İşte o şok edici değişimleri geçiren ünlülerden bazıları:

5- Aamir Khan

Bollywood Celebrities Who Got Jacked

Aamir Khan’ın genetiğinin iyi olduğu açık. Eski görüntülerindeki çatı genişliği ve kemik yapısı iri olabileceğinin göstergesi. Yıllar boyu yapılı ama dolu olmayan vücudunu “Ghajini” filmi ile değiştirmeye karar veren Khan, gençler üzerinde kalıcı bir etki bıraktı. Henüz tam potansiyeline ulaşamayan Aamir Khan’ın daha çok yolu var. “Dangal” filminde, en iyi halini sergileyen Aamir Khan, çelikten bir iradeye sahip olduğunu her geçen gün daha fazla kanıtlıyor.

4- Sanjay Dutt

Bollywood Celebrities Who Got Jacked

Uzun ve ince yapılı yıllar geçiren Sanjay Dutt’ın bir anda kaslarıyla tanınmaya başlayan bir yıldız olacağı kimin aklına gelirdi ki? Sanjay Dutt, ağırlık kaldırmayı ünlü eden isimlerden biridir. Çelimsiz hallerinden sonra kas yığını diyebileceğimiz bir noktaya erişen Sanjay Dutt, dudak uçuklatan bir değişimden geçmişti.

3- Ajay Devgan

Bollywood Celebrities Who Got Jacked

Eski hallerine bakıp, şimdiki haline bakınca gerçekten kendinizden soğutacak bir değişim daha… Ajay Devgan, yıllar süren bu değişimiyle her şeyin mümkün olabileceğini kanıtladı. Bu değişim, koşar adımlarla spor salonuna adım attıracak türden bir motivasyon kaynağı.

2- John Abraham

Bollywood Celebrities Who Got Jacked

Belki de listedeki en büyük değişim denebilir. Ultra çelimsiz bir halde sektöre giren Abraham, daha sonra vücudundan kas fışkıran bir noktaya kadar ilerledi. Filmlerde oynamak için çok büyük denebilecek bir hale gelen Abraham, bu hale gelebilmek için bir sürü sakatlıkla savaştı. Şaka değil, daha fazla kütle için gerçekten sakatlıklarla savaş halindeydi! Tabii ki istediği sonuca ulaştı…

1- Salman Khan

Bollywood Celebrities Who Got Jacked

Hali hazırda fit bir vücutla sektöre giren Khan, 25 yıllık ekran tecrübesine sahip ve hala kendinden çok genç isimlere vücut geliştirme tavsiyeleri veriyor. Aylar değil, yıllarca süren vücut geliştirme serüveninde robotik bir disiplini var. Antrenmanları ise izlerken dahi acı veren türden.

Döneminde ekranların vücut algısını değiştirmesi sebebiyle çok büyük öneme sahip olan Khan, bu nedenle listenin 1 numarasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!