Muscle & FitnessCelebrityAssault Fitness AirBike'ı İnceliyoruz

Assault Fitness AirBike’ı İnceliyoruz

Assault Fitness AirBike ile tanışmaya hazır mısınız! Hayatımıza bir Instagram fotoğrafıyla giren senelerdir ve bir anda tüm dikkatlari üzerinde toplayan kondisyon ekipmanı olarak kullanılan hava dirençli bisikletlerin son harikası Assault Fitness Air Bike’ı sizler için incelemeye karar verdik. Hem ayaklarınızı hem kollarınızı aynı anda çalıştırabileceğiniz bu mükemmel tasarım harikası bisikletle veriminizi 10 katına çıkaracaksınız!

Bu bisikleti deneyimlemek için denize sıfır bir eviniz olmasına gerek yok, mütevazi evinizde de Assault AirBike ile antrenmanlarınızı en iyi şekilde yapabilir ve performansınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

View this post on Instagram

Cardio 🚵🏻‍♂️

A post shared by Haci Sabanci (@hacisabanci) on

Assault AirBike, denemek için yeterince cesur olanlarla arasında yarattığı aşk-nefret ilişkisiyle bilinir. Dünyanın dört bir yanında en iyi spor salonlarında bulunan bu meşhur aletin itibarı kendinden önce gelir.
Tüm Assault ürünlerinde olduğu gibi, AirBike’ın da en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerden üretildiği söylenir. Yalan söylüyor olamazlar çünkü genel olarak hava bisikletleri manyetik direnç bisikletlerinden daha pahalıdır, ancak aynı zamanda daha dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilirler.

Maksimumunuzu görmek için programlanan Assault Classic konsolu, ruh halinize uyacak şekilde tasarlanmıştır ve yedi yerleşik program sunar. Kalori, mesafe, zaman veya kalp atış hızına göre kendi egzersizinizi oluşturmanıza olanak sağlar. Unutmayın ki, daha fazla seçenek daha fazla motivasyon demektir. Vücudunuzun farklı bölgelerini çalıştırmak üzere bu bisiklet her gün kullanmaya oldukça müsait.

Assault AirBike İmkansızları Zorluyor

Hiçbir sporcu aynı değildir ve bir bireyin yeteneğine ve gücüne uyacak şekilde bir ekipmanı kişiselleştirmek neredeyse imkansızdır bunu biliyoruz. Ancak Assault yapılan egzersizde, daha büyük bir hız ve kuvvetle itmeye karşı oluşan direnci otomatik olarak artırarak bu imkansızlığı ortadan kaldırıyor. Böylece Assault neredeyse sınırsız bir egzersiz olanağı sağlıyor.

Bir bisiklet hayatımı ne kadar etkileyebilir ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak Assault ısınmanıza yardımcı olurken, sizi sınırlarınızın ötesine götürmeye yardımcı oluyor. Ayrıca hareketlilik konusunda da size katkısı oldukça büyük.

Neler Düşünüyoruz?

Satın alması kadar, kurulumunun da oldukça kolay olduğundan söz etmemiz gerek. Al ve kullan, hepsi bu kadar.

Şimdiye kadar bu bisikletle kilometreler yaptık ve bir şekilde bu bisiklet sizi her defasında daha fazla kullanmanız için teşvik ettiğini gördük. Bunun dışında da bisikletin kalitesinden ve egzersizlerden aldığımız verimden gerçekten çok memnun kaldık.

Bisiklet üretildiği malzemeden ötürü biraz ağır olmasına rağmen oldukça kullanışlı. 150 kilo birini bile taşıyabileceğinden şüphemiz yok. Koltuk belki biraz daha rahat olabilirdi ancak koltuğu istediğiniz gibi ayarlayabiliyor oluşunuz da bu problemi az da olsa ortadan kaldırıyor.

Diğer hava bisikletleri gibi Assault Air Bike’ın fanından da gelen ses bizleri şaşırtmadı. Bu sesin normal olduğunun farkında olduğumuz için bizi rahatsız etmedi ama yine de uyarmakta fayda var.

Hem eğlenip hem de egzersiz yapmanız için oldukça kullanışlı olduğunu düşündüğümüz bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!