Muscle & FitnessEğlenceAldatıldıktan Sonra Spor Salonuna Döndü ve Adeta Evrim Geçirdi!

Aldatıldıktan Sonra Spor Salonuna Döndü ve Adeta Evrim Geçirdi!

Aldatıldığınızı öğrendiğinizde, bu gerçekle savaşmanın çeşitli yollarını denersiniz. Kandırılmanın, yalana maruz kalmak ile mücadele etmenin çok da kolay bir şey olmadığını anlarsınız. Birçok farklı yol olsa da, bizce Dwayne O’Connor’ın yöntemi başvurabileceğiniz en iyi yöntem! Çünkü o stresini ve negatif enerjisini salonda ağırlıklara aktarmayı seçti. Değişimiyse, size neredeyse aldatılmayı istetecek cinsten…

26 yaşındaki antrenör O’Connor, sert antrenmanlarına aldatıldıktan sonra dönüyor. Çünkü onun için fitness, güvenebileceği ve onu yüzüstü bırakamayacak bir seçenek. O’Connor’a göre insanlar değişiyor, fakat ağırlıklar daima aynı kalıyor.

Thank you to all my friends and family that took the time to wish me a happy birthday 🎂 ♥ Birthdays are know different than any other day. I got my ass up and hit my work outs at 7am there's no excuse not to work. I'm just greatful that I got to live to see another year 💯 🙏 Summer Shred is going great I'm 8 days into dieting and my body has responded better than ever before. I see need to show you guys my before photo. Because I'm a head of planning I decided to go in! On food I've had MASSIVE cheat day 😁 Dwayne food intake today (don't try at home lol 💀) 200g mince 200g sweet potato Apple 🍏 30g almond butter Egg mcmuffin protein shake Protein shake A bag of Peanut m&m Double bacon cheese burger 🍔 14 inch meat feast pizza 🍕 🙊 5 millies cookies 🍪 10 chicken satay sticks Chicken and bacon subway 1 x pack of crisp 2 gallons of water And I've still got a home made cherry pie in the fridge. Who wants Abbs anyway 😁 👍 #hashingtaggingwhenicouldbeeatingpie #birthday #birthdayboy #happy #motivation #cheatmeal #oldasfuck #transformationtuesday #mensphysique #bodybuilding #cookies #shredded #hardwork #pizza #foodporn #fatloss #fitness #gymlife #selfie #gymshark #myprotein

A post shared by Dwayne O'connor (@dwayne_oconnor23) on

Her zaman iyi bir fiziğe sahip olan Dwayne, iyinin de ötesinde kusursuz bir fiziğe sahip olmak için, beklenmedik şekilde biten ilişkisinin ardından salona odaklanıyor. Başlangıçta yalnızca iyi hissetmek için başladığı antrenman programında bel çevresindeki yağları yakmayı amaçlıyor. Sonuç aldıkça, bir vücut geliştirme tutkusu olduğunu keşfeden Dwayne, pes etmeden vücudunu kusursuzlaştırmaya devam ediyor.

Vücut geliştirmeye eskiden beri tutkulu olduğunu dile getiren O’Connor, her zaman büyük ve kaslı adamlara özendiğini söylüyor. Güçlü olmak, güçlü görünmek ve iyi hissetmek için çıktığı bu serüvende istediğini elde ediyor.

Effort ✔️ Aesthetics ✔️ Timing ✖️ Why I'm not competing 😔 After careful consideration,I've regrettably bowed out of my first competition. This is due to many things in my personal life that require my attention. I hate doing things half heartily and atm I can't give this contest 100 percent. Weather I was to finish first or last I wanted it to based on my best efforts and right now I simply can't give that. I've been in contact with @ukultimatephysiques and they have been very understanding. @_the_unpredictable__ @danrh90 don't get too happy 😊 lol I'll be competing later this year and I'll see you boys in the finals 🏆 . . . . @g.mandir @seffbreezy @myproteinuk @pureshredz #allworkandnoplay #100 #gains #teaser #mensphysique #ukup #competition #fitness #fitnessmodel #black #nikon #ripped #pump #gym #workout #changed #natural #eatclean #lats #gymshark #shredz

A post shared by Dwayne O'connor (@dwayne_oconnor23) on

Yeni bir başlangıç yapmanın yanı sıra, yeni bir antrenman programıyla yola devam eden O’Connor, her şeye sıfırdan başladığını varsayarak yola çıkmanın ona çok büyük getirileri olduğunu söylüyor.

Eski hayatım bitmişti, eski ilişkim artık yoktu. Bunu kabullenmek zorken, yeni bir başlangıç için artık o eski rutinimden de vazgeçtim. Çünkü her zamankinden motiveydim ve hedefim gittikçe büyüyordu. Eskiden neysem, artık o olmadığımı kabullenmem zor oldu ama başardım. Bir insanla uzun vakit geçirdiğinizde bunu yaşarsınız, fakat atlattığınızda her zamankinden güçlü olacağınızı unutmayın. Ben de her zamankinden güçlü olacağımın bilincinde spora geri döndüm ve beklemediğim kadar iyi sonuçlar aldım!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!