Muscle & FitnessCelebrityAlacakaranlık Yıldızı Kristen Stewart Seksi Vücudunu Bu Diyete Borçlu

Alacakaranlık Yıldızı Kristen Stewart Seksi Vücudunu Bu Diyete Borçlu

Size avokadoların, hindistan cevizi yağlarının, chia tohumlarının oluşturduğu bir diyet programı anlatmayı çok isterdik ancak Alacakaranlık filmi yıldızı Kristen Stewart’ın beslenme programı hiç de popüler yiyecekler içermiyor… Peki Hollywood’un en çok kazanan kadın oyuncusu, mükemmel cildini ve seksi görünümünü neye borçlu?

alacakaranlik-yildizi-kristen-stewart-seksi-vucudunu-bu-diyete-borclu

Ünlülerin muazzam sırlarla dolu olduğunu ve kimsenin bilmediği değişik yiyecekler ile beslenerek form koruduğunu düşünen ya da bu düşünceye inanmak isteyen kişiler olduğunu biliyoruz. Aslında biz de Kristen Stewart da dahil olmak üzere birçok ünlüye baktığımızda bizimle aynı şekilde besleniyor olduklarına şaşırıyoruz. Ancak çoğu ünlü isim, genetik faktörlerin onlara verdiği güçle mükemmel vücut hatlarına sahip olmayı başarabiliyor. Kendall Jenner’ın ne istiyorsam onu yiyorum dediğini hatırlatırız. İnanılacak gibi değil…

Konuyu tekrar Kristen Stewart’a döndürdüğümüzde, büyük çıkışını Alacakaranlık(Twilight) filmi ile yaparak tüm dünyanın ilgisini toplayan yıldızın, diyet, beslenme ve spor gibi konularla çok da iç içe olmadığını görüyoruz. Pürüzsüz cildi sanki yiyecekleri ağzına atmadan 5 kez düşünüyormuş izlenimi verse de Stewart beslenme düzeni konusunda katı kurallara sahip olan biri değil. Ayrıca birçok ünlü gibi yediklerini paylaşma konusunda da çok bir merakı yok. Kristen Stewart instagram hesabı olmayan bir ünlü. Bu bir şaka değil, gerçek!

alacakaranlik-yildizi-kristen-stewart-seksi-vucudunu-bu-diyete-borclu

Stewart şu an Charlie’s Angels filmi için çalışıyor. Hollywood yıldızının 2012 yılında vizyona giren Twilight: Breaking Dawn Part 2 filmi için yaptığı hazırlıklarda nasıl bir program izlediğini öğrenince belki de şaşıracaksınız!

Kristen Stewart’ın Beslenme ve Spor Düzeni

Yakın zamanda İstanbul’a gelerek türk yemeklerinin tadına bakmadan geçmeyen Kristen Stewart’ın beslenme ve spor rutinini açıklamaya başlayalım!

1. Meksika Yemekleri

Stewart’ın en sevdiği yemek çeşitlerinden biri Meksika yemekleri. Baharatlı ve acı tatlar ile arası epey iyi olan Kristen, film hazırlıkları sürecinde formunu koruma konusuna bir Meksika yemeği kadar yakınmış. Az yağlı Meksika yemekleri, Tortilla çorbası sağlıklı olsa dahi diyet listelerinde çok fazla karşılaştığımız seçeneklerden değil.

2. İtalyan Usulü

alacakaranlik-yildizi-kristen-stewart-seksi-vucudunu-bu-diyete-borclu

Filmler için yıldızların nasıl sıkı karbonhidrat rejimlerine girdiğini hatırlayın. Stewart o kişilerden biri değil. Bol peynirli makarnalar ve tatlı olarak da turtalar onun favori yiyecekleri. İncecik beli tabak tabak makarna yiyorum demiyor olsa da Stewart Alacakaranlık serisi boyunca makarna sevdasından da vazgeçmemiş.

3. Et ve Yağ Konusuna Büyük Dikkat

Stewart’ın film çekimleri boyunca belki de önemsediği tek beslenme kuralı yağlı etler ve tereyağı tüketimini azaltmak olmuş. Kristen bu dönemde sevdiği yağlı etleri yemekten ve bol tereyağlı kızarmış ekmekleri mideye indirmekten vazgeçip daha hafif tercihlere yönelmeye başlamış.

4. Spor Anlayışı da Biraz Farklı

alacakaranlik-yildizi-kristen-stewart-seksi-vucudunu-bu-diyete-borclu

Spor salonunda saatler harcamak hiç Kristen Stewart’a göre bir şey değil. Peki Stewart fit kalabilmek için ne yapıyor? Biz söyeyelim: Ata biniyor! Favori sporunun ata binmek olduğunu dile getiren Stewart Kaliforniya’da kendi çiftliklerinde ata binerek antrenman yapmaya devam etmiş.

5. Yüzme ve Dans

Kristen spor konusunda yemek konusunda olduğundan daha dikkatli diyebiliriz ya da diyemeyiz, emin olamadık… Stewart’ın spor yapmayı çok sevmediğini daha doğrusu spor salonunda fitness çalışmayı çok sevmediğini belirtmiştik. Bu durumun karşısında yıldız isim çok iyi bir yüzücü ve dansçı. Hobi olarak kendisine bu sporları seçen Stewart zaman zaman yoga yaptığından bahsediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!